Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt latja egy kivulallo, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt latja egy kivulallo, ha valaki rosszul csokol?

Figyelt kérdés

Pl:.hogy valakinek kilatszik egy kicsit a nyelve,vagy barmi ilyesmi..


Illetve,hogy kell jol csokolni?


Koszonom a valaszokat! :)



2013. nov. 27. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Kivülálló max a másik reakcióibólmlátja...

Az miért baj, ha kilátszik a nyelv..?

Nincs az hogy jól...átalában mindenkinek más, a partnerre kell ráhangolódni...

Pl a férjemmnemnszereti, ha beleharapok az alsó ajkába, az exem szerette, de szereipti azt,ogy ha végighúzom a nyelvem az ajka ívén (ezt pl nem lehet anélkül h ne látszódjon a nyelvem..igaz nem közönség előtt csinálom...


Ne folyjon a nyálas, ne dugd a garatjáig a nyelved, ne légy benkeverő...figyeld a reakcióit..mindenk másképp szeret csókolózni, sőt izgalmi llapottól is függ, hogy hogy jobb

2013. nov. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

koszonom. :)


nem baj az h latszik a nyelv csak erdekelt,h ez esetleg jele e annak ha vki rosszul csinalja,illetve az is erdekelne h honnan latszik az ha vkinek kilatszik a nyelve?


h erted azt h ne folyjon a nyala es ne legyen vki bentkevero??

2013. nov. 27. 18:48
 3/9 A kérdező kommentje:
latszik helyett azt akartam irni,h honnan leeht tudni,h vkinek kilatszik a nyelve oldalt?
2013. nov. 27. 18:48
 4/9 anonim ***** válasza:

Beton keverő...csak kimaradt a betű:)


Hát egyzser volt szerencsétlenségem egy sráccal, akinek a nyála a számbafolyt,és egyrészt gsztustalan volt, másrészt majd megfulladtam, mert csak rámcuppant és tekerte a nyelvét, amit követni nem tudtam

Nagyon rossz volt.

Jobban szeretem azt, amikor van idő a másik reakciőjára, amikor nem csak egymásra tapadunk,mhanem van lehetőségem nem csak a száját csókolni a másiknak,mhanem átmenni a nyakára, stb...


Viszont ezt kívülálló ritkán látja, mert akkor max egy hosszab puszit kap a párom, a többi ránk tartozik

2013. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor látszik ha nem vagytok mélyen egymás szájában..

Átalában érzed a hüvösebbet is , mert nincs zárva a szátok

2013. nov. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

koszonom. :)


na a nyelv forgatost en is utalom,ngyon rossz,nekem is volt ilyenben reszem...


en sem szeretem az utcai nyalakodast,de azert erdekelt illetve erdekel az is h honnan tudom h ha kilog oldalt a nyelvem?

2013. nov. 27. 18:55
 7/9 A kérdező kommentje:
es azt honnan tudom h melyen egymas szajaban vagyunk e vagy sem? :) mert en nem tudom eldonteni...
2013. nov. 27. 18:57
 8/9 Cintuskaa ***** válasza:

a mélyen egymás szájába vagytok" hát érzed a nyelveden hogy meddig megy a párod szájába illetve ő is érzi ,hogy te meddig mész.

Hogy honnan tudd ,hogy kilóg a nyelved? 1. fázik

Másrészt pedig érzed mivel nem éri be a párod az egész szádat ,nem fedi körbe.

2013. nov. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as Valaszolo:Koszonom. :)
2013. nov. 28. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!