Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor én vagyok nagyigényű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor én vagyok nagyigényű?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy ideje foglalkoztat ez a kérdés, senkivel nem beszéltem még róla, nem tudom hogy esetleg lehet-e igazam ebben a témában.

Tehát, a barátommal lassan 1,5 éve vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást minden rendben, kisebb dolgokat leszámítva. Általában hétvégente találkozunk, egyszer ő jön egyszer én. Mostanság azon megy a vita, hogy neki gondot okoz ha esetleg 2 hétvégén egymás után neki kell jönnie, mondván úgy van megbeszélve hogy egyik héten én egyiken ő. De azért mégis csak általában a fiú szokott menni a lányhoz..vagy csak én vagyok maradi. Meg most nem értem ez neki miért okoz ekkora problémát,szeret itt lenni. Másik dolog pedig hogy a lassan másfél év alatt egyszer nem kaptam virágot, nem vitt el sehova (kivéve mozi meg mondjuk meki de az is ritkán)...én nem várom el hogy mindig menjünk valahova vagy kapjak valamit.Egyáltalán nem, csak néha jólesne egy kis meglepetés, figyelmesség stb. Főleg hogy hallom a lányismerőseimtől hogy ők itt voltak ott voltak, ezt kapta...Neki ezt nem merem mondani, nem akarom megbántani ezzel,egyszer tettem már egy megjegyzést..az volt a válasz hogy majd valamikor elvisz valahova(évek múlva) Lehet hogy én vagyok nagyigényű, mondjuk egyáltalán nem tartom magam annak. De kíváncsi lennék a Ti véleményetekre is.



2013. nov. 27. 22:54
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
19/L
2013. nov. 27. 22:56
 2/17 anonim ***** válasza:

Egyrészt maradi vagy.

Másrészt elkéne gondolkoznod,hogy valóban kapcsolat,vagy csak megszokásos izé.Beszéltél már neki az igényeidről?

2013. nov. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 zotanbro ***** válasza:
nem vagy nagy igenyu..vegyel neki te vmit hatha viszonozza ha megse akkor meg... mint macskat szarni :D
2013. nov. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
sajnos nem nagyon van férfi manapság,aki nem sajnálja a virágot :S nem vagy nagy igényű egyébként...
2013. nov. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

4-es ez sértés számomra.Én igenis ha lenne kinek szívesen vinnék virágot,csak valóban nincs kinek vinnem.Vegyétek észre a normális srácokat is,akik ilyenekben is odafigyelnének rátok,mert van jó pár,jómagam is ilyen vagyok.Csak engem persze meg sem akarnak ismerni se a lányok,minek is az...

Kérdező egyáltalán nem vagy nagy igényű,csak a barátod nem igazán figyelmes,neked pedig erre lenne szükséged.Ha nem tudod ezeket megbeszélni vele,akkor bizony lehet jobb lesz,ha keresel olyat aki ezeket megteszi érted. :)

2013. nov. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Bármikor megemlítem neki hogy pl. a barátnőmet el vitte a barátja valahova és hogy milyen figyelmes... akkor gyorsan témát volt. Nekem meg "nincs pofám" ahhoz, hogy ezt így a szemébe mondjam hogy jólesne néha egy kis meglepi vagy valami...de úgy érzem erre magától nem fog rájönni.
2013. nov. 27. 23:42
 7/17 A kérdező kommentje:
Úgy volt hajlandó velem eljönni vásárolni hogy meghívtam kajálni...merthogy drága a vonatjegy...és hajlandó miattam kifizetni akkor én hívjam meg kajálni.
2013. nov. 27. 23:44
 8/17 anonim ***** válasza:
23%
Igaza van a barátodnak.
2013. nov. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
Egyaltalan nincs igaza a baratodnak!! Mi az hogy drága a vonatjegy cserébe hívjam meg kajalni? Ekkora taplot!! Páros lábbal rúgnám ki az ilyet. Most őszintén mit vársz attól akinek egy nyamvadt vonaljegyet sem érsz meg?? Bocs,hogy ezt mondom de azért nem figyel rád mert nem vagy elég fontos neki. Anyagi áldozatot főleg nem érsz meg. Ha még a talalkozasotokra is sajnálja a pénzt ott már nem nagyon van miről beszélni. Ha kevés a pénze
2013. nov. 28. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez csak kifogás. Nem akar már veled lenni igazán. Én a helyedben szünetet kérnék vagy szakítanék akkor majd kicsit összeszedi magát talán ha látja hogy elveszít. Ha nem akkor meg jobbat nem is tehettel volna minthogy kidobod. Nem szeret és nem vagy fontos. Hulljon a férgese..
2013. nov. 28. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!