Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzek egy barátot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek egy barátot? 15/L

Figyelt kérdés
Már nagyon szükségem lenne egy barátra, aki támogat, szeret, és bízik bennem. Megvéd ha arra van szükség és cukin átölel amikor fázom.:(

2013. nov. 28. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Dugunk is?
2013. nov. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bízom benned.
2013. nov. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ne már!
2013. nov. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
vegyél egy kutyát!:Dha fázol megölelheted ha sokat szeretet biztosan megfog védeni az élete árán is és mégcsak karatéznia se kellesz hozzá támogatni fog és teljses szivből szeretni
2013. nov. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 October15 ***** válasza:

támogat, szeret, bízik benned, megvéd és felmelegít...

vegyél egy amstaffot :D az enyém egész nap az ágyamon heverészik [valamiért a staffik szeretik az ágyakat.] így este befekszek a jó meleg ágyba.. nagyon zoral :D

bár az enyém nem védne meg mert a cserebogártól is fél XDXD

viszont fekvésből olyan gyorsan kúszik mint ahogy más kutya sétál :D nagyon prő.

2013. nov. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
itt vagyok, édes. lehetünk barátok.
2013. nov. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam az ócskapiacon könnyen szerezhetsz ilyesmit.
2013. nov. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy fb-t privibe:D
2013. nov. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele csak én lányt keresek. Nos megértelek téged de még fiatal vagy én meg már lassan 7 évvel idősebb nálad. Én kicsit idősebb lányokat keresek mert én alapból a nálam idősebbekre bukok ne kérdezd miért de ez így megy már 4-5 éve. Jó ha 1-2 évvel fiatalabb az sem gond de hogy 6-7 évvel hát ne is haragudj de csak azért nem ajánlom magam mert tudom hogy nem működne a dolog. Pedig megértem hogy szeretethiányod van megértelek mindenbe, pontosan tudom milyen ez az érzés hogy hiányzik neked egy párkapcsolat, de hidd el attól hogy még itt óránként kiteszed ezt már ha te vagy az eddig nem mentem rá attól még nem biztos hogy rádtalál a szerelem, nagyon erőlködsz ez a baj.

Hagyd a dolgot majd megismersz valakit :)

2013. nov. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!