Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy illeszkedjek be a társada...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy illeszkedjek be a társadalomba, hogy szerezzek több barátot, hogy érezzem jól magamat?

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
menj el önkéntesnek
2013. febr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ehhez többet kéne tudni pl. fiú-lány??? hány éves vagy?

de gondolom olyan otthon ülős típus vagy

menj élj járj valamilyen edzésre

és ne hagy ki semmilyen lehetőséget

2013. febr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
17/L-szívesen járnék el, ha lennének barátaim
2013. febr. 9. 13:38
 4/5 anonim ***** válasza:

gondolom akkor még suliba jársz ott próbálj meg ismerkedni

és mondom egy edzés is nagyon jó lehet kitűnő lehetőség az ismerkedésre

2013. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj edzésre. Én 100 kilósan elmentem edzeni és pár hónap múlva összejöttem az egyik kondis fiúval. Nagyon szeretnek ott engem. Azt hittem majd kigúnyolnak ,hogy mit keres ott egy kövér csaj ,de mindenki nagyon lelkes és segítőkész volt. Főleg a párom. Egy idő után minden nap felhívott, hogy követem-e a diétát. :D
2013. febr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!