Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit szerettek a csókolózásb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szerettek a csókolózásban? Hogy történt az első? Hanyadik volt a legjobb?

Figyelt kérdés
légyszi írjatok kort nemet helyet s a partner életkorát

2013. nov. 29. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem először a Marika néni smárolt le miközbe meztelenül rohangáltam a hátsó kertjében 6 éves koromba. 7 éves voltam amikor megint lesmárolt de ez volt a legjobb és már ezentúl visszajáró partner voltam a Marihoz
2013. nov. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Először 13 évesen csókolóztam az akkori 'barátommal'. Nem hiszem, hogy ez járásnak számított, mert csak csókolóztunk, de hát akkor is. Vele nem szerettem csókolózni. Nem vagyok az a nagyon kavargatós típus, csak azzal csókolózok általában akit szeretek. A legjobb csókom 15 évesen volt.Vagyis legjobb csókom nem volt, mert azzal a fiúval minden csók a legjobb volt. Jó érzés, főleg ha a szerelmeddel teszed..
2013. nov. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Életem első csókját 15 évesen kaptam.

Első randink alkalmával történt, nagyjából 15 perc elteltével :D:D

Nem teketóriázott sokat a srác...egyszerűen magához húzott, és megtörtént a dolog. Az első nem volt túl jó élmény, mert annyira hirtelen ért, hogy azt se tudtam mit csináljak...

Minden csók más és más...így nem tudok kiemelni legjobbat :)

Bár általánosságban elmondható, hogy "a sok ideje nem találkoztunk" puszik a legjobbak :)

2013. nov. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Nagyjából a kérdésed felére elfelejtettem válaszolni :D

Nem vagyok egy kifejezetten csókolózós alkat, de amikor megcsókolok valakit, akkor azt azért szeretem, mert szavak nélkül ki tudom fejezni az érzéseimet. Nagyon sok mindent át lehet adni egy csókon keresztül (már a nyálon kívül...csak hogy egy kicsit komolytalankodjak is:D).

A barátom 17 volt, mikor először megcsókolt.

2013. nov. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hanyadik volt a legjobb?


az utolso

2013. nov. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 17 voltam. A barátnőimmel mentünk szórakozni, ahol összeismerkedtem egy sraccal. Elmentünk a clubbol egyet sétálni és már a kijarattol par meterre megcsokolt. 17 éves koromba történt az első csók ugyebár, de akkor behoztuk a lemaradást. Harmadik volt a legjobb.
2013. nov. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:D
2013. nov. 30. 10:07
 8/10 anonim válasza:
A csókolózásban szerintem minden jó:D az első még 13 éves koromban volt még anno a barátommal:D vicces volt mert a barátnőm mellettünk röhögött.. :DDDD minden csókban van valami jó, nekem nem tudom hányadik csók volt de kavarós összejövős dolog volt egy fiúval, egyedül voltunk épp az utcán többiek jóval elöttünk, és lekapott:D a fiú 18 volt :D
2013. dec. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Rékcsi ***** válasza:
Az első borzalmas volt mert alig ismertem a srácot de nagyon béna volt és rojadt magabiztos. A tegnap előtti volt a legjobb mert a srác olyat csinált amit még más soha, az ajkaimat nyalogatta és ez nagyon izgató volt :D
2013. dec. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:DD
2013. dec. 2. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!