Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legjobb barátságból első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátságból első szerelem?

Figyelt kérdés

Egy lány, beteg voltam, rám írt hogy gyógyuljak meg és élőben is jóban lettünk, nagyon...

Ő bevallotta hogy tetszem neki és egyre inkább szeret is én akkor még csak barátként tudtam rá nézni de valamilyen úton-módon beleszerettem én is. Lehet hogy a legjobb barátom lesz akár az első barátnőm?


2011. aug. 30. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Simán :) ha nem hiszed el akkor itt vagyok élő példának :) és szerintem hosszabb kapcsolatra számíthatsz ha a legjobb barátságból alakul ki :)
2011. aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ilyen történettel lehet. de ha ilyen mázlista vagy akkor nagyon becsüld meg.:)
2011. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló szerencsém volt. :) Csak mi nem voltunk barátok, hanem csak egymásba szerettünk. De nagyon szerencsésnek tartom magam ezért. :)
2011. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindent tudok róla, és ő is rólam :D köszi
2011. aug. 30. 21:43
 5/8 A kérdező kommentje:

am összevágtam magamnak minden nagyon jó választ

-becsüljem meg

-részben szerencse

-ez jó dolog :)

2011. aug. 30. 21:47
 6/8 toratotics ***** válasza:
Persze hogy lehet!:) Én is most ilyen kapcsolatban vagyok.És már 3év 4 hónapja együtt vagyunk!:)
2011. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
3év 4hónap az azért szép idő, grat! :)
2011. aug. 30. 21:56
 8/8 anonim válasza:
Nekem is így alakult ki az első szerelmem és így szerintem sokkal jobb. Eleve úgy indítotok, hogy teljesen ismeritek egymást, megbíztok egymásban ráadásul ha ez barátságból alakult át az is kizárt, hogy valamelyikőtöket csak a külső vonzotta.
2011. szept. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!