Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnam ravezetni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam ravezetni az exem h rajojjon h en mindent megadtam neki es h szeret? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Negy napja szakitottunk, es igazabol o hozta fel a dolgot. En nagyon megbantam h engedtem elmenni. Rengeteget szenvedek mostanaban es azon jar az agyam h mivel tudnam ot visszaszerezni. Van egy otletem amit leirok reszletesen ha vki mar valaszolt es akkor azt is lehetne finomitgatni ha vkinek van otlete ( ha lany meg jobb) KERLEK SEGITSETEK! 16F

2013. dec. 1. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is voltam ilyen helyzetben. Teljesen elrontottam a dolgot azzal, hogy nyomultam. Ma már teljes az ignorancia.


Akkor is tanácsolták nekem, de nem hallgattam rá, hogy ezt úgy lehet, hogyha teljesen elveszít, illetve látja, hogy milyen jól megvagyok nélküle. Csak így tudja belátni, hogy hú mit veszített.

2013. dec. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nos, mindent nyilván nem adtál meg neki, különben még veled lenne.
2013. dec. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A helyzet az h mindenki azt mondja nekem lepjek tovabb... De nekem ez nem mert felek h ha tovabb lepek orokre elveszitem. Tenyleg majdnem mindent megadtam neki (kiveve petting sex) de minden cselekedetem szeretetbol jott, ezert nem is ertem h mi volt a baj. Ezert nem tudom elfogadni h vege mert nem lezartnak tartom meg.
2013. dec. 1. 09:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is mindent megadtam a volt barátnőmnek, még se kellettem neki ,sajnos a legtöbb csaj ilyen, és rávezetni sehogy nem fogod tudni mivel tudja jól hogy tényleg meg adtál e neki mindent ,az ilyen dolgokra nem kell rávezetni valakit mert ezt magától is tudnia kell
2013. dec. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A nő olyan,hogy nehezen bocsájt meg,és könnyen felejt.

Mármint könnyen túlteszi magát rajtad,de ha vissza akarod szerezni,akkor akkor még az is eszébe fog jutni ami meg sem történt.Ne gondold azt kiskomám,hogy majd nők jobban tudnak neked nőügyekben segíteni.Persze párkapcsolati kérdésekben előszeretettel játtsza meg minden nő a mindent tudó bábát,és adnak neked érzelgős tanácsot akkor is ha nem kéred.Csak épp a nők azt nem tudják magukról,hogy mindegyikőjükben ott motoszkál az "ösztönlény",és legbenső indíttatásuk az,hogy ellökjenek téged a másik nősténytől.

Szokták mondani: a nő macska,a férfi kutya .

A kutyát lehet idomítani parancsra bírni, de a macskát nem. A macska ösztönlény, csak terelgetni lehet, de ha nem kell neki a kajád,akkor ha belepusztulsz sem fogja megkajálni...

2013. dec. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!