Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell viselkedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell viselkedni egy idegesebb természetű emberrel esetleg hogyan lehetne rávezetni, hogy kezelje indulatait?

Figyelt kérdés
a páromról van szó, nagyon hamar kis dolgok miatt kiborul, felemeli a hangját

2013. máj. 9. 14:16
 1/6 Csonti95 xD ***** válasza:
mióta vagytok 1ütt?
2013. máj. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Csonti95 xD ***** válasza:
ha több évről van szó akk nem értem miért itt kérdezősködsz :D
2013. máj. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon durva, akkor szakember, de én félnék a helyedben, hogy tettlegességig fajul a dolog, az pedig nagyon nem lenne jó. Kérlek vigyázz magadra.
2013. máj. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha beszélteted, hogy mit érez ilyenkor és mi a gond. A beszéd sok feszültséget levezet. Ha bánt, akkor meg úgy kezeld, hogy elhagyod. Az már az ő baja, hogy mihez kezd utána :)
2013. máj. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ezt neki kell akarnia, te csak mellékszereplő lehetsz ebben a dologban. Ha ő nem akarja, rajta kívül senki nem fog megváltozni. És nekem az a meglátásom, hogy az ilyen típusú emberek általában nem akarnak megváltozni, mert nekik ez kényelmes.
2013. máj. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3 éve vagyunk együtt, az elején nem viselkedett így, és most sem mindig ilyen csak vannak pillanatai. Nem ütne hozzám ahogy ismerem, de ha megtörténne azonnal elhagynám. Már nagyon sokszor elmondtam, hogy nekem nem jön be ez a viselkedés gyomoridegem lesz tőle, nem azért mert tőle félnék csak magától az általa kreált feszültségtől. Most igyekszik változtatni, de lehet csak 2 hétig tart
2013. máj. 9. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!