Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy minden jóra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy minden jóra forduljon, és boldog legyen?

Figyelt kérdés
Na szóval van egy nő akivel úgymond egy ideje együt vagyunk. Én 18 ő 30 éves. Szeretjük egymást csak sajnos semmi sincs rendben :/ Férjnél van,igaz hogy 2 éve már csak a kislány végett vannak együt és nincs köztük semmi külön szobában is alszanak. Van egy 5éves kislánya aki nagyon cuki és imádom. Szüleim elfogadták hogy együt vagyunk,bár nem is lett volna más választásuk. A kislánya is elfogadott engem és énis nagyon szeretem ,aranyos kislány. Viszont a barátnőm férje mindig ellenünk beszéli a kislányt,és rám is úgy néz amikor fel megyek Beához (a barátnőm) mint aki meg akarna ölni. Gondolom még szereti Beát de már lekésett róla, ö rontotta el de ebbe most nem szeretnék bele menni. Bea már teljesen ki van készülve és nem tudok segíteni neki, nem mer elvállni a férjétől mert valszeg a kislányt a férjének ítélnék,mivel nincs munkahelye és sajnos a lakás sem az övé. Én nagyon szeretem de már nem bírom nézni hogy állandóan zokog és nem tudok mást tenni minthogy ölelgetem és probálom vígasztalni. Nagyon szeretem öt, korához képest nagyon csinos vonzó nő. Mindennap mondom neki hogy mennyire szép , de van amikor azt válaszolja hogy "akkor sem lennék hozzád való" nekem ez rosszul esik... És még ezt nem értem hogy mikor nyilvános helyen vagyunk pl áruház,az utcán vagy ilyesmi, meg akarnám ölelni,vagy a kezét meg fogni, vagy megcsókolni. Nem nagyon akarja engedni sőt van mikor odébb is áll tőlem... De ezt nem teszem szóvá neki van elég baja szegénynek,csak nem értem hogyha kettesben vagyunk akkor nincs ez. Ha nálam vagyunk akkor általában magától megcsókol,megölel,hozzám bújik, este általában a szexet is igy kezdeményezi de ha nem is ő hanem én akkor sem kell noszogatni mert ő is akarja ki mutatja hogy szeret és nagyon jó vele a szex. Csak nem értem mások elött miért nem tudja ki mutatni hogy szeret. Én nagyon szeretem Beát de nagyon sok teher van rajta. Azt sem akarom hogy miattam elveszítse a kislányát. Nagy tehert vennék le a válláról ha szakítanék vele,vagy csak még több fájdalma lenne? Komolyan bármennyire fog fájni, de nem állapot hogy mindig csak zokog és miattam megy tönkre az élete. :(

2013. dec. 1. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Te meg egy kis taknyos vagy hozzá képest, és hacsak nem fogyatékos a nő, akkor egy napon fel fog ébredni és rá fog jönni h te csak egy játékszer voltál neki a nehezebb napokra.

Érettnek és felnőttnek hiszed magad de nagyon nem vagy velük 1 szinten.

2013. dec. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bíztasd Beát, hogy szedje össze magát, ne zokogjon, hanem keressen munkahelyet és dolgozzon. Ha lesz állása, akkor lesz egzisztenciája, és a saját lábára fog tudni állni.


A gyereknek pedig az a legjobb, ha a (volt) férjjel is jó marad a kapcsolat.

2013. dec. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1# Ezzel tisztában vagyok hogy éretteb tölem sokkal. De az felejtős hogy csak játékszer vagyok,mert lassan fél éve vagyunk együt. És elég keményen.kellett gürcölnöm hogy meg kapjam. Mert a korom végett mindig vissza utasított. Ha a férjével cirkuszoltak vagy valami mindig hozzám jött át,és rajtam sírta ki magát. Mert volt hogy a kislány láttára megverte...


2# hát igyekszem és köszönöm a választ

2013. dec. 1. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!