Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kell tennem ahhoz hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tennem ahhoz hogy meg tartsam azt a pasit akit szeretek?

Figyelt kérdés
Általában könnyen ismerkedem,de megtartani nem tudok senkit vagyis a kapcsolat alapjai érdekelnének,úgy tűnik nekem ez magas.

2013. dec. 2. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vagy passzoltok emberileg, vagy jó a szex, esetleg mindkettő. Válassz.
2013. dec. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jó a szex,és így sem.
2013. dec. 2. 21:57
 3/13 Költőnő? ***** válasza:
nem jó típusú pasikat választasz, üdv a klubban :D
2013. dec. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
üdv a klubban :( valami jó tanács nekem is elkelne...
2013. dec. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom lehet h nem jól választok..talán de biztos bennem is van hiba ha olyan pasik kosaraznak ki akiknek évekig élettársuk volt.
2013. dec. 2. 22:05
 6/13 Költőnő? ***** válasza:
uhh ezt egy haverom fogalmazta meg nagyon jól.... "szakítócsajok" vagyunk. Ez vmi olyasmi, h szakítás után az első normálisabb próbálkozás, de mivel melletted jön ki igazán az exéből, ezért nem fog megmaradni melletted, hanem a következő lesz a tutis utánad.
2013. dec. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ne már és tényleg igaz,általában olyanokat fogtam ki akik az exükkel voltak még lélekben.Na de hogyan ne legyek "szakítós csaj"?
2013. dec. 3. 17:56
 8/13 A kérdező kommentje:
Csak egyszer szeretnék a következő tuttis lenni.És tutti is maradni már..
2013. dec. 3. 17:58
 9/13 Költőnő? ***** válasza:
nekem haverom azt mondta, h hagyjak ki egy entert és akkor változik a dolgok hullámzása. Ez persze sztem hülyeség, de az már félsiker, h erre így sikerült rádöbbenni :)
2013. dec. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
:-) És a haverod mit értett az enter alatt?Mert nekem ez nem mond semmit :-)
2013. dec. 4. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!