Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek most? Nagyon fáj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? Nagyon fáj, de nem akarom őket elveszteni.

Figyelt kérdés

Van az osztályomba egy fiú,aki nagyon tetszik,és szerelmes vagyok belé-.- már egy ideje...

Nagyon sokat dumálunk nagyon jóban vagyunk,szemezgetünk flörtöl velem,stb...

Mostanában puszikat küld neked,és gondoltam most lépni fog...

Beszélgettünk és elmondta nekem hogy a legjobb barátnőm nagyon tetszik és hogy segítenék-e neki megismerkedni vele mert nem igazán ismeri... Teljesen összetörtem.. Főleg hogy tudom a barátnőmnek is tetszik....

Ha elmondom neki úgy is lép,de ha nem mondom el akkor is lép az a fiú,max.engem még meg is utál...


Egyikőjüket sem bírom elveszíteni,de nem bírnám nézni ha a legjobb barátnőm a szerelmemmel lenne együtt...


Szerintetek mit tudnék most tenni?



2013. dec. 5. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

nagy sza.rban vagy megmondom neked, te meg jarjal a fiu legjobb baratjaval:D vidd be KO-t amugy a fiu csak kihasznal, fontos vagy neki de nem elegge fontos, ennyi... a volt baratnom is bitch ( nezd meg angolul van)

minden nap mas kepet rak fel egy fiurol de azert irja nekem hogy imadlak, szeretlek stb. IRD MEG HOGY MI TORTENT

2013. dec. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egyet jegyezz meg ....egy barátnő egy csávóért NEM MŰKSZIK!! Egy barátnőt egy múló szerelem miatt nem adhatsz oda....most erősnek kell lenned....és hagynod hogy az ár vigyen...a srác nem flörtölt veled (szerintem) , csak csajbarátként tekint rád..és ezért marháskodik...sajna ez van:/ ....de ne legyél a saját magad ellensége.. ha megkér valami olyanra h segíts neki..akkor hát segíts....ha egyszer nem téged szeret akkor ez van:/ fáj de nem tudsz mit tenni.... de lehet csak pillanatnyi fellángolás.. még nem szerelmes a bnődbe csak tetszik neki...de lehetőleg NE mond el h szerelmes vagy mert tuti máshogy nézne rád és eltávolodnátok nagyon-nagyon!!!! itt igazából az érvényesül hogy: jobb a néma bölcsesség mint a jó szó kimondássa szóval gondolkodj racionálisan, mert ésszel ér a magyar ember:D és próbáld meg elfogadni..az ilyenbe nem jó belenyúlni vagy belefolyni mert ha kiderül szerelmes vagy azzal borul a dolog...szar lesz tudom..de ha IGAZI BARÁTNŐD..nem felszínes hanem olyan akiben megbízhatsz stb..DE KAJAK CSAK HA LEGJOBB VILÁGI SPANOD BFF akkor mond el neki h a srac bejön neked de te a barátságotokat választod és h ugyan szarul esik neked de megpróbálod elfogadni h ez van..:// de ha nem jó bnő ennyire nem spanoltok akkor próbálkozz meg kiszeretni a srácból..hosszú és fájdalmas időszak de megerősít ;) sok sikert!!
2013. dec. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát akkor el kell fogadnom... Az a baj hogy az osztályunkba mindenki azt hitte én tetszem neki,és elején meg mondtam nekik "áá hülyék vagytok,tuti nem" aztán kezdtem elhinni...

Na de ha már nem lehetek vele együtt én leszek a legeslegjobb "csajbarát"

2013. dec. 7. 15:40
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Régi már a kérdés de az első válaszoló miatt azért írom:)


Hát összejöttek-.- Na de mindegy mostanra túltettem magam rajta úgy ahogy:)

Nemrég egy hete kb találkoztam egy fiúval. Nem vagyok szerelmes belé (még) de ő az a fiú akivel ha most soha többet nem találkoznék unalmas lenne az életem. Szóval igen sz*r hogy ők összejöttek de ha nem jönnek össze akkor talán nem találkoztam volna vele :)

Nagyon köszönöm nektek! Az osztálytársammal ( a fiúval aki felültetett)jóban vagyunk bár már nem annyira. A lánnyal is jóban vagyok de már nem annyira. Még rossz látni őket de ... Na szóval lényeg az hogy jól vagyok :)


Még egyszer nagyon szépen köszönöm nektek!

2014. jan. 8. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!