Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éves kapcsolatom van, eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éves kapcsolatom van, eddig nem volt szex, barátom arra hivatkozott, hogy még korai, ismerjük meg jobban egymást. Tegnap elmondta, hogy valójában AIDS-es. Mire számítsak? Mit csináljak? Nem akarom elveszteni!

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,barátom 19. Én vagyok az első kapcsolata. Nehézkesen jöttünk össze, mert folyton azt mondogatta, hogy nem tudja, hogy való-e neki egy kapcsolat. Hónapokkat később bevallotta, hogy nagyon belém szeretett. Mind a ketten szüzek vagyunk, nekem is első kapcsolatom. Az első csókkal 5 hónapig várt, mostmár tudom, hogy azért, mert nem mert, félt, hogy elkapom. De ugyebár úgy nem lehet, de ettől még félt. Nem kezdeményezett semmi többet. Párszor láttam rajta, hogy valami baja van, de azt mondta, hogy nincs semmi, csak néha hisztis kedvében van. Én sem kezdeményeztem semmit, mert egyszer amikor le akartam venni a pólóját azt mondta, hogy jobb ha nem,mert ő még nem akar mást, mert korainak tartja. Most volt az egy éves évfordulónk, előtte egy nappal leültetett, el sem tudtam képzelni, hogy mit akar. Elmondta, hogy beteg, és hogy nem tudja, hogy mikor mi lesz vele. Nagyon fél, és ne haragudjak, hogy nem mondta el, de önző volt, mert nagyon szeret, és nem akarta, hogy elhagyjam. Elmondta, hogy AIDS-es. Semmi tünete nincs MÉG! El sem tudom mondani hogy mit érzek most! Hihetetlenül fáj,szomorú vagyok, nem bírnám elveszíteni! Azt sem érdekel ha én is elkapom. Szeretem és le akarok feküdni vele. Mondtam neki, hogy nem számít, ha gumival védekezünk,akkor valszínű,hogy nem lesz baj. Azt monda, hogy nagyon szeretné, és hogy el se hiszem, hogy mióta szeretné már, de biztos hogy ezt nem tenné meg velem... Soha nem fog engem megfertőzni. Én viszont ki akarom használni az időt,amíg velem van. Nem tudom, hogy mennyi ideje van, hogy mennyi időnk van még együtt. Mident ki akarok próbálni vele,boldoggá akarom tenni, nem érdekel,ha beteg leszek. Ha ő nincs,akkor nem számít semmi. Tudom, hogy 1 év még nem minden, de nekem akkor is ő az igazi! Mit csináljak? Hogy éljem túl? Hogyan segítsek neki? Nem bírom... olyan nagyon fáj, hogy el fogom egyszer veszíteni!

Kérlek segítsetek! Akinek már volt hasonló az hogy élte túl? Az AIDS-ből meg lehet gyógyulni (tudom, hogy eddig csak 2 ember gyógyult meg, tudom, hogy 99,99999%, hogy nem...de mégis...)?


2010. máj. 18. 14:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

hát ez dúrva, de legalább rendes, h. bevallotta,

sztem húzz dupla vagy tripla zoknit a farkára

2010. máj. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
de nem csak a szex a lényeg.. az egész kapcsolat... az élete/életem/életünk??? ......
2010. máj. 18. 14:56
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
akkor beszélj a szüleiddel, kérd ki az ő tanácsukat, a szülőkben megbízhatsz, ők a legjobbat akarják úgyis neked
2010. máj. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

hogy lett a barátod aidses?

mert ha szűz akkor vagy úgy szűz, h nem volt aktus vagy saját neművel?!

vagy drog?

2010. máj. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
genetikai úton. Fiatal drogos szülők...voltak.
2010. máj. 18. 15:03
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Kigyógyulni nem fog belőle. Sajnos az a két eset is rendkívül kevés. Több millió áldozattal szemben. Ezt gondolom te is tudod. Attól, hogy még nincsennek tünetei, már fertőz. Ha lesznek, akkor már nem sokat lehet tenni. Fokozatosan el fog kapni minden egyszerű betegséget, és nehezen fog kigyógyulni belőle, vagy egyáltalán nem. Azonban vannak antivirus tabletták, amik esetekben használnak és ha időben kap kezelést,akkor meg lehet hosszabbítani az életét olyan 10-20 évvel. De a virus a szervezetben evolúciósan fejlődik, ezért nehéz a gyógyszert megtalálni rá.
2010. máj. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ő nem drogozik, még a daganaztok nem jeletek meg. CSak sokszog fáradékony,levert és náthás,köhög. Más baja nincs...még!
2010. máj. 18. 15:04
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Na jó, azért ha genetikai úton örökölte volna nem élt volna 18 évet. Szóval valószínűleg átver. Már régen tünetei kellet volna legyenek, ha ennyi időn keresztül él együtt a betegséggel.
2010. máj. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
én ha a helyedben lennék, maximálisan körbejárnám a témát úgy, hogy elmennék vele dokihoz, hogy ő mit mond, milyen stádiumban van, mire számíthatunk, stb. utána olvasnék mindenhol, ilyenek. de az biztos, hogyha nagyon szereted és úgy érzed, hogy ő az igazi és nem csak sajnálatból vagy vele, akkor én is biztosan mellette lennék, segítenék neki, hogy érezze, nincs egyedül. nyilván le is feküdnék vele, hiszen az biztosan gyönyörű lenne, de maximális védelemmel. kérnék tanácsot a nődokimtól is, hogy mit javasolna, hátha lenne valami maximális védelem ellene az óvszeren kívül. és az felelőtlenség, amit írtál, hogy téged nem érdekel, ha elkapod. igenis érdekeljen, hiszen nagyon fiatal vagy. megérteném, ha 20-30 évvel idősebbek lennétek és együtt lennétek már annyi ideje is, de így azért óvatosan! azért én nagyon sajnálom ezt az egészt, sok szerencsét kívánok nektek! remélem a végén minden jól alakul majd.... főleg, hogyha elmész vele dokihoz és biztatni fog. hátha.... a remény mindig ott van....
2010. máj. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem ver át. Ahogy elmondta... eszembe se juto, hogy nem igaz!
2010. máj. 18. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!