Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vékony fiú, duci lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony fiú, duci lány?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tetszik egy lány, szoktunk irogatni (már régebb óta ismerjük egymást, amolyan barátok vagyunk) és elhívtam találkozni. Nagyjából egymagasak vagyunk (173 cm) viszont én elég vékony vagyok (55 kg) ő viszont duci (65 kg kb). Nekem így tetszik, valahogy nem tetszenek a nagyon vékony lányok. Szóval engem nem zavar, viszont lehetnek ebből gondok? Őt zavarhatja-e, mások nem bámuknak meg stb.? 14f

2013. dec. 6. 23:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Nálam is hasonló volt a helyzet.

Nálunk a következő felállás volt:

fiú: 184 cm/78 kg

lány 171 cm/133 kg


Nem jelent ez problémát.

2013. dec. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb, ha megkérdezed. Mi bajod származhat belőle? Ha zavarja, akkor jobb is, hogy úgy történt. Szerintem kicsit furán néz ki, de a szeretet/szerelem az elsődleges.
2013. dec. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

173 cm-hez hol a jó büdös csudába körvér egy 65 kg-s lány????

Még hozzád képest sem duci, normál testalkatú, te pedig vékony.

Egyáltalán nem lenne feltűnő ennyi eltérés, még ha kétszer olyan széles lenne mint te, akkor sem lenne durva.

2013. dec. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát így direktbe nem mernék rákérdezni, nehogy azt higyje, hogy kövérnek gondolom.
2013. dec. 6. 23:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Ilyen hülyeséget, hogy duci! Ő teljesen normális súlyú. Miatta biztos nem fognak titeket megbámulni. Ha őt nem zavarja, hogy nagyon vékony vagy, akkor szerintem ne aggódj ilyesmin. Ha zavarná, nem foglalkozna veled.
2013. dec. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
Gáz...
2013. dec. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
És elmebeteg vagy
2013. dec. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Olyan testalkata van (több emberen is láttam ilyet), hogy súlyba nem nagy viszont duci. Olyat is láttam, aki súlyba nagy viszont vékony (gondolom a csontozat, meg az izom miatt).
2013. dec. 6. 23:33
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó! Miért lennék elmebeteg?
2013. dec. 6. 23:34
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj. Ha őt zavarná, akkor nem randizna veled. Mások véleményére pedig nem kell adni.

Én 4-5 cm-rel magasabb vagyok a páromnál, és 8-10 kilóval több. Elég mókásan festünk. Ennek ellenére sose mondott ránk senki semmi rosszat. Egyszer volt, hogy útbaigazítottunk néhány turistát. Ők azt mondták, hogy jó ránk nézni, szépek vagyunk együtt, mert sugárzik a szerelem rólunk :)

2013. dec. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!