Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az igaz, hogy a husibb lányoké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a husibb lányokért nem kell annyit küzdeni, mint a vékony csajokért?

Figyelt kérdés

Szerintem egy teltebb, ducibb lányt sokkal könnyebb megszerezni, mint egy vékonyat, mert egyrészt a mostani divat miatt úgyis alacsony az önbizalmuk, nem becsülik magukat sokra, és ezért nem is támasztanak olyan magas elvárásokat a pasikkal szemben, mint a vékonyabb csajok, mert a ducibb lányok kb összetehetik a 2 kezüket, ha van olyan pasi, aki egyáltalán hajlandó velük szóba állni.

Míg ezzel szemben a karcsú lányoknál sokkal magasabban van a mérce, ők megengedhetik maguknak, hogy válogassanak, mert mindenkinek bejönnek, minden pasi őket akarja és náluk ez alap. Mondjuk néha a vékony csajok közül sokan el is szállnak ettől, és kb úgy érzik ők a legjobb nők az egész világon...


Na, de csak arra lennék kíváncsi, hogy egy ducibb csajt tényleg könnyebb befűzni, mint egy vékonyat??



2013. okt. 31. 10:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem így van.Ő rájuk is akadnak pasik,ráadásul a tapasztalatom szerint ők jobban válogatnak.Valahogy a többségüknek egekben van az önbizalmuk.Nem tudom miért.
2013. okt. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
maximum ez évekkel ezelőtt lehetett így...
2013. okt. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Persze, hamarabb utoléred! :D

Amúgy ez sztem hülyeség, abszolút nem az alkattól függ.

2013. okt. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Kövér vagyok, ettől függetlenül van ízlésem, és ideálom. Már 20 éve megtaláltam életem párját, de előtte sem kaphatott meg bárki, csak aki nekem is bejött. Ugyanolyan nők vagyunk, mint a vékonyabbak.
2013. okt. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Fura, de én több utálatos dagadt lánnyal találkoztam, mint szép, vékony, kedves lánnyal. Pedig magam is elég negatív véleménnyel vagyok a nagyon szép lányokról, elég nagy ribizlik többségben, mégis a legszerethetőbb lányok a szép, karcsúak között vannak szerintem.
2013. okt. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15%

Az meg is érdemli aki olyan hülye hogy dagira hajt mert szerinte azt könnyebb felszedni!:D

Aztán mégis mit élvezel rajta????

Egyébként igaza van az előzőnek. A dagik közt sok az utálatos gané. Én már barátkozni sem barátkozok velük emiatt.

2013. nov. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 wiwastarr_ ***** válasza:
ez nem épp igy van....attol h a vékony csajokra bukik a legtöbb pasi , attol még hadd legyen már önbizalmuk a ducibbaknak is!
2013. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
NEm akarsz barátkozni a dagibb lányokkal mert ismersz 1-2 utálatosat? Gratulálok barátom, mielőtt ítélkezel nézz magadba, én se szólnék a magadfajtához még csak VÉLETLEN se, ahogyan itt tudsz általánosítani... Szégyen! Amúgy a teltebb lányok is ugyanúgy lehetnek válogatósak, sok fiúnak jönnek be az ilyen típusúak, nem kell ezért elítélni senkit, ízlések és pofonok, emberek!!!
2013. nov. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagyok kövér de van rajtam mit fogni,ettől még nem adom könnyen magam! Sőtt! Aki engem akar az kicsit teperjen is! Főleg ha nekem is bejön az illető!
2013. nov. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
19/F nem mindig igaz ez,de azért könyebb nekem kicsit felszedni bokokal nagy darab nőket
2013. nov. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!