Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi lehet az ideális korkülönbség?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal, kosarazik minden meccsükön ott vagyok és 2 hete volt egy nagy döntő egy másik városba, és páran elmehettünk rá, akkor lettem vele jóba. A haza fele úton közelebb kerültünk egymáshoz, megfogta a kezem meg volt párszol csók is . Aztán megkérdeztem tőle h ő hány éves mert kinéztem 21-22 nem és közölte velem h most lesz 29, na ekkor kicsit ledöbbentem. Úgy voltam vele hogy majd akkor csak barátok maradunk. Elég sokat elkezdtünk beszélgetni meg minden , és ma lementem a strandra és ő is ott volt elhülyéskedtünk, és megcsókolt nem is 1x .. Nem tudom mit tegyek mert nagy köztünk a kor különbség .

Szerintetek mennyi lehet az ideális ? mennyi az amikor még nem mondják azt h na nézd mér az apád lehetne ...

Előre is köszi a válaszokat :)

18,5/L


2013. jún. 20. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Amilyen világban élünk ő már simán lehetne az apád.
2013. jún. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kor,hanem érettség kérdése.

Lehet valaki 60 évesen is gyerekes...

2013. jún. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
eléggé jó fej, meg nem az bunkó fajta srác, és eléggé tisztelet tudó is ,ami a mai világba ritka .
2013. jún. 20. 18:02
 4/11 anonim ***** válasza:

4- max 5 év nekem, de én 15 vagyok, ezért inkább csak a korosztályomban keresgélek...

De ha te lassan 19 vagy, szerintem ez belefér még

15l

2013. jún. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én is inkább úgy terveztem h a koromhoz illő pasikat keresek, viszont ez most így alakult. Nem tudom még h mi lesz belőle , mert ő azért elég érett meg minden , és nem biztos hogy egy nála 10 évvel fiatalabb lánnyal képzeli el a jövőjét, ha értitek
2013. jún. 20. 18:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Tudja a korodat? Ennyi idősen is vannak olyanok, akiknek szórakozásra kell egy lány, de van aki komolyan gondolja.. Lehet ő is ugyanígy van vele, hogy a saját korosztályában gondolkozott, de ez már így alakult.. Szerintem vele beszéld meg ezt, és akkor kiderül, ki mennyire gondolja komolyan a másikkal.. De szerintem ha te elég érett és felelősségteljes vagy, vagy esetleg ő komolytalanabb a koránál, akkor nem sok. Szurkolok nektek! :)
2013. jún. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2,3,4 év az ideális nekem
2013. jún. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én 30+ soknak tartom a 10 évet, annál többet pláne. Ki hogy érzi. Egyéni. Szerintem a 3-5 év ideális, a 7-8 év határeset, efelett én már nagyon nem megyek bele...

Pedig a legtöbben ideálisnak tartják a 10 év korkülönbséget főleg 30 éves kor felett. Azalatt úgy vettem észre, hogy az átlagember is sokallja.


18 évesen, akármennyire is komoly gondolkodású valaki, sokkal tapasztalatlanabb, és nem tudja olyan jól megítélni, hogy valóban hozzá illő-e az idősebb. Ritka szerencse, ha jól működik a kapcsolat és passzolnak. De ha nem, akkor évekig tarthat a se veled se nélküled.., mire rájön, mással jobb lenne... Na de nem tartok kiselőadást.


Annyi még, hogy az ilyen 30 közeli pasik nagyon szeretnek a 18 éves pipikékkel játszani! Igen játszani, nem vicc. Persze komolynak tűnnek, muszáj a hódításért... ;-)

2013. jún. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

a koromat tudja igen, viszont nem is az a tipikus pasi hogy jaj akkor már pedig téged ágyba viszlek úgy is ...

eléggé udvarias. Nem tudom h mi lesz még idővel minden kiderül. ha más nem barátok maradunk :)

2013. jún. 20. 21:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek?
2013. nov. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!