Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk! Ti orulnetek ilyennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti orulnetek ilyennek karacsonyra a baratnotoktol? Tobbi lennt

Figyelt kérdés
Egy fenykepalbum amibe bennevannak a kozos kepeitek es a kepek alatt idezetek. Nektek tetszene? Ez jo otlet?

2013. dec. 10. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Idézetek? Mármint tőle, meg tőled, vagy egy író/költő/hírességtől? Ha egy egy aranyköpésetek, az jó ötlet, mások gondolatait viszont szerintem felesleges a saját emlékeitekhez kötni.
2013. dec. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Orulnek, de csak akkor ha nem tul csöpögös. Ha ilyen igy imadlak, ugy imadlak, nem lehet nelkuled elni, az elet olyan amit csak ketten lehet, stb gaz, nyalas facebook kamu idezetek nem jonnek be.
2013. dec. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, hányok már a sablon idézetektől. Ha te írod oké, de egyébként, nem nem kifejezetten örülnék neki azon kívül hogy, te adtad és gondoltál rám. Persze az is elég ...
2013. dec. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nos nagyon romantikus és nagyon fiatal fiúk értékelik. Én is. Aztán felkerül a polcra, és kidobódik ha szakitotok.


Rendkivül kevés lány tudja megajándékozni a férfiakat.

A fiúkat az érdekli amibe fogaskerék van, áram folyik benne, lehetőleg a hobbijához/kedvenc filmjéhez/szerepjátékához stb... kapcsolódik, vagy csak szexi.


Mondok egy példát.

Elektromos repkedő kis helikopter. Ha szeret WOW-ot játszani egy játék karakter,wow poló, wow bögre,mittoménmi. Rajtad egy szexi ruha ami letéphet, esetleg neki amit te téphetsz le.

Ha szereti a holt bölcsőket (IT croud-ban egy együttes neve :D) akkor CD, póló, exkluziv kiegészitő, vagy bőr cucc, stb...


Fiúnak fiús ajándékot vegyél. Neki kéne ezt az albumot összeraknia neked, mert ez meg lányos ajándék :)

2013. dec. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én a meshuggah-től a koloss című albumnak örülnék.
2013. dec. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én kifejezetten
2013. dec. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kérdező remélem nem múlt el 16.

Nem hallottad még hogy az ajándékvásárlás íratlan szabálya, hogy a nők a haszontalan, de érzelmes vagy csillogó ajándékoknak örülnek (mint a fotók valami nyálas idézettel), ellentétben a férfiakkal, akik a hasznos dolgokat szeretik.

2013. dec. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!