Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek páromnak karácsonyra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek páromnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
mostanában sokat veszekedtünk,feszültek voltunk(anyagi,munkahelyi gondok...)de szeretjük egymást,mégis sok mindennel megbántottuk egymást.Mit adhatnék neki,ami mutatja,h.szeretem és akármit is mondok neki (rosszat)nem azért mert nem szeretem.Remélem érthető voltam
2013. dec. 8. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Írd meg neki ezt itt, levélben, és tedd a karácsonyfa alá. Nekem nagyon jól esne egy ilyen őszinte szöveg.
2013. dec. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A "remélem érthető-t" cseréld ki arra, hogy SZERETLEK.
2013. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem értem az ilyen kérdéseket komolyan mondom.

Ez azt bizonyítja, hogy nem is ismered igazán a párod. Ha ismernéd, akkor nem tennéd fel a kérdést, hanem használnád az agyad.

2013. dec. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kedves 3-as válaszoló,honnan veszed,h.nem ismerem a páromat?!Csak azért,mert tanácsot kérek,h.ki mit készítene v.venne ilyenkor a párjának,amiből tudtára adnám,ill.megerősíteném a szerelmemet iránta?!
2013. dec. 9. 12:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Leszögezném, hogy te nem tanácsot kértél, hanem konkrétan megkérdezted, hogy mit adj, ennyi a különbség.
2013. dec. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ok,nem vitatkozom....
2013. dec. 9. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!