Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm, aki meg csalt, szakítottunk. Most van 1 éves kapcsolatom elég komoly.

A lényeg , hogy ha az exemmel álmodom akkor egész nap rá gondolok és visszavágyódom arra az időkre amik voltak.. tegnap álmodtam vele.. és farkaskutyával is. ami azt jelenti hogy zavaros és kettős érzés.. segítsetek.



2013. dec. 11. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Google--> Álmoskönyv! Tadáááám!
2013. dec. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

aki 1x megcsal megfog meg akarhanyszor.:) torodj bele,hogy az exednek nem kellessz.es ha van egy eves kapcsolatod,azt en nem hagynam ott.gondolj a sok emlekre:)

hany eves vagy?

2013. dec. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mikor ért véget az előző kapcsolat? Mennyi idő telt el a két kapcsolatod között? Ezek elég fontos lenne tisztázni...
2013. dec. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*Ezeket
2013. dec. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tarnolf ***** válasza:

Én a helyedben elfelejteném az exedet főleg azért is, mert megcsalt. Meg, ha a mostani kapcsolatod komoly, akkor nem érdemes elrontani semmivel.


Szerintem egyébként csak egy fellángolásféle ez az egész.

2013. dec. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
20 éves.. az előzővel voltam 10 hónapot és egyből összejöttem aa mostanival
2013. dec. 11. 16:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor itt a bibi. Még fel sem dolgoztad az előző kapcsolatot, de máris beleugrottál egy másikba. Nem hagytál magadnak időt, hogy újra felépítsd magad. Ilyenkor veszélyes beleugrani rögtön egy hosszútávú kapcsolatba, bár elenyésző esetben lehet pozitív végkimenetele is. Azt kéne tisztáznod magadban, hogy mi az, ami után vágyakozol? Mi az, amit előző kapcsolat meg tudott neked adni - a megcsalás ellenére -, amit a jelenlegiben nem találsz, hiába tart már hosszabb ideje mint az előző. Ezekre a választ csakis magadban találhatod meg.
2013. dec. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor itt a bibi. Még fel sem dolgoztad az előző kapcsolatot, de máris beleugrottál egy másikba. Nem hagytál magadnak időt, hogy újra felépítsd magad. Ilyenkor veszélyes beleugrani rögtön egy hosszútávú kapcsolatba, bár elenyésző esetben lehet pozitív végkimenetele is. Azt kéne tisztáznod magadban, hogy mi az, ami után vágyakozol? Mi az, amit az előző kapcsolat meg tudott neked adni - a megcsalás ellenére -, és a jelenlegiben nem találsz, hiába tart már hosszabb ideje mint az előző. Ezekre a választ csakis magadban találhatod meg.
2013. dec. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!