Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen kimerültem, már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kimerültem, már nem tudok mit cselekedni. Szerintetek mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 és fél éve vagyok együtt a barátommal, aki egyben tényleg a barátom is. Legjobb barátok vagyunk. Mindent együtt teszünk, nincsenek gátlásaink egymás iránt, olyanok vagyunk mint két testvér, átmentünk már rengeteg mindenen, egész életünk egymásról szól. Együtt kelünk együtt fekszünk, minden nap találkozunk. Nagyon szoros kapcsolatunk van. Nem voltak félrelépések, de nekünk is voltak veszekedős, rossz időink, és voltak, hogy a dolgokat nem beszéltük meg,hanem egyszerűen félretettük és röhögtünk együtt tovább az életben. Ez inkább ő volt. Bennem mindig ott vannak és kavarognak a problémák, és nem tudok egyedül túl lépni rajtuk. Minden próbálkozásom kurdarcba fullott, egyszerűen nem hajlandó kényesebb, nekem idegtépő bajokról megbeszélni a dolgokat. Mindig a válasz a félős, tartó 'nem tudom' és 'szeretlek kérlek ne haragudj rám' a válasz. Magamba néztem, és valahol biztos én is túl hajkorászom a dolgokat, de egyszerűen nem megy egyedül feldolgozni, csak ő van nekem, már iszonyatosan örlődöm úgy 1,5 éve, csak halmozódnak és halmozódnak én meg kezdek már tényleg lestrapálódni, kiégtem. Egyébként tényleg minden jó, nagyon jól meg vagyunk, szeretjük egymást, de nekem ez már sok. Nem tudok mit csinálni, tenni már. Ajánlottam, mennyünk el kapcsolatterápiára, bólintott rá, de ennyibe maradt. 20 körmömmel kapartam ezért a kapcsolatért amikor arról volt szó, mindketten nagyon sok munkánk van benne. Álmaim hercege ezt leszámítva.

Mai nap szintén engem eléggé megrázó eseményt történt, idegösszeomlást kaptam, ordítva bőgtem az ágyamban, simogatott, próbált nyugtatni, jött, hogy beszéljük meg. Már nem akartam! Tudtam, nem mondana rá lósz.art se ha itt kiadnám magam, elegem van már, egyszerűen azt érzem, leépültem, nem voltam kíváncsi az 1000x hallott válaszra, meg hogy majd könnyebb lesz. Nem tudom mit tegyek... Szeretnék jól dönteni, de egyszerűen minden múltbeli esemény felhalmozódott, már nem bírom el a terhet, idegroncs lettem. Időt kértem, nagyon nem akarja elfogadni, bőgött, hogy most nem fogunk találkozni. Szeretnék helyesen dönteni, szeretném, ha kívülállók véleményeznék, mit tennétek a helyemben, véleményeket szívesen fogadok!

Feladjam? Harcoljak még? Hisz nekem is nehéz lenne elengednem őt, szeretjük egymást. Lehet mindenre azt mondani, hogy a szerelem helyreteszi majd a dolgokat? Lehet, hogy ha túl lépnék jobb sors várna rám? Mindent elvesztenék, ha vége lenne.


18/L.


2013. nov. 5. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Aki ennyit tud írni, az nem kimerült. Tessék még harcolni.
2013. nov. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mik azok a dolgok, amin ennyire kiborulsz?
2013. nov. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ASOT ***** válasza:

Szerintem te ezt erősen eltúlzod.

Egy kib---aszott jó kapcsolatról beszélsz amiben nem érzed jól magad. Ennyi a lényeg.

Meg egy kis hiszti....

2013. nov. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kérlek, emberek értelmességet!
2013. nov. 5. 21:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a történet akár rólam is szólhatna. Az én meglátásom az, hogy igenis megéri harcolni. Nem ismerlek titeket, így konkrét tanácsot sem tudok adni, de abból, amit leírtál, mindketten szeretitek egymást. Ha egy picit is úgy látod, menthető, mentsétek meg. Az az igazi szerelem! :)
2013. nov. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Olyan dolgokat tesz, amit a mai társadalom, és normális emberek nem fogadnak el. Ezen kívül anyós is tesz a témára, mindig kavarja az exekkel a dolgokat, és ez a legnehezebb.
2013. nov. 5. 21:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is az az érzésem, hogy túlreagálsz valamit. Nem mindenkinek van kész mondanivalója egy problémára, ami nem közhelyes. Előfordulhat, hogy tényleg nem tudja, mit mondjon.

Mik azok az elfogadhatatlan dolgok, amiket tesz?

2013. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mondd el neki h a kommunikáció az alapja, és nem érdekelnek a sablonszövegek, hallgasson meg, és oldjátok meg.;)
2013. nov. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 tevetke ***** válasza:
100%

"olyanok vagyunk mint két testvér"

Szerintem ez nem a legszerencsésebb egy kapcsolatban, ha ő az egyetlen, a minden az életedben. Szerintem kell, hogy legyen egy kis magánszférája az embernek egy kapcsolatban is. Ez a sülve főve együtt, ez megronthatja a kapcsolatot. Kell, hogy legyen a kapcsolaton kívül is életed, mert így csak ő van, akinek kibeszélheted a gondjaid. Szerintem szükséges, hogy legyen más is akivel beszélhetsz ilyesmit, hogy ne csak egy külső szemszögből lásd a problémákat. Pláne, ha vele vannak problémáid, esetleg sok apró cseprő idegtépő dolgok, ezeket jobb ha egy külsősnek el tudod panaszolni, sokkal könnyebben túllendülnél ezeken.

Persze ez csak az én véleményem és nem is oldja meg teljes egészében a gondodat, de javíthat a dolgokon, a problémákhoz való viszonyulásodon.

2013. nov. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sok erőt adtok, most visszahúzódok pár napra, most ez kell, gondolkozom. Utána nagy kerek asztal lesz, eléggé mellbevágóan.
2013. nov. 5. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!