Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám megmutatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megmutatni a srácnak, hogy én egy hűséges és megbízható típus vagyok?

Figyelt kérdés

Eddig egy barátom volt, másfél évig voltunk együtt. Soha nem csaltam meg, sőt szinte rá se néztem más fiúra amíg együtt voltunk. Én úgy érzem, elég megbízható típus vagyok, amit megígérek azt be is tartom. Nagyon tetszik egy srác, de ő nem tudja ezt. Többször hallottam már, hogy vágyik valakire, de mégsem akar barátnőt, mert fél, hogy átveri, becsapja. Neki is volt egy barátnője, nagy volt a szerelem, de kb fél év után megcsalta, méghozzá a srác egyik legjobb haverjával... Nagyon jóba vagyunk a fiúval, és egyértelmű jeleket küld, hogy én is bejövök neki. Hogyan tudnám a tudtára hozni, hogy bennem (mint barát, és mint barátnő) mindig megbízhat, sosem verem át? Ha egyszerűen megmondom neki, az túl feltűnő lenne. Jó, ez így kicsit hülyén hangzik, de ez így van. Köszönöm a segítséget!

L/16



2013. dec. 14. 13:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és még, bocsánat hogy kihagytam, de azért nem mondanám meg neki így szemtől szembe, mert ő eleve nem egy lelkizős típus, és kicsit furán venné ki magát a dolog.
2013. dec. 14. 13:22
 2/4 anonim ***** válasza:
beszélgess vele, aztán tereld a kapcsolatokra a szót, meséld el neki..hátha
2013. dec. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
NA:dvan egy bnőm és vele is ugyan ez volt a baj:D Na figyelj..a lényeg , hogy ha jóban vagytok akkor első lépésként szervezzetek együtt programot pl: mozi,buli vagy akármi amikor együtt lehettek....az se baj ha esetleg többen vagytok h ne legyen cink h te elhívod egyedül..mert akkor az esik le h tuti beleszerettél de ő még nem és akk nem biztos h a barátság meg marad :DD szóval ha el jutottál odáig h közös programon vagytok (ketten vgy többen) és az mondom vagy mozi vagy buli vagy akármi amit szerettek. Akkor úgyis fogtok egymással beszélgetni és te EGY FIURA SE NÉZZ RÁ kajak :D ha együtt lesztek úgyis fog nézni a srác de ne azt lása már h te nézel egy másik csávóót:DD és hogy észrevegye nem nézel más pasit: csajokat nézz és tegyél megjegyzést h : dejó annak a csajnak a pólója vagy cipője vagy táskája stb.. de csávókról semmit ..ezzel is látja h nem izgat más, ez első lépésnek jó...ha volt közös program úgy h kb 4en voltatok barátokkal és ez kb 3-4 alkalom akkor után, ne kérd meg semmire , várd meg míg ő el nem hív valamerre , ha esetleg nem hív az se baj ,1 hét után hívd el filmezni vagy valami ..és am a második lépés kicsit furcsa ehhez ügyesnek kell lenned... : ha elhívtad és benne van akkor mond ezt neki: figy tudom h benned megbízhatok mert jó barát vagy (erre belülről lehet megeszi az ideg h MIAZ H BARÁÁT????) de az neked csak jólesz:DD és egy történetet mesélj el h: volt egy srác aki nagyon bejött és sose tudtad volna megcsalni, mert h te nem vagy olyan és STB.. és hogy a srác mégis megcsalt téged és h adjon tanácsot az ilyet hogy kerülhesd el mert nem akar még egy ilyen csalódásba belefutni..:PP a 3. lépés rajtad áll ha elmondta a tanácsát megköszönöd mosolyogsz és ha ezt a sztorit elég érzelmesen és átélve meséled a végén meg is ölelheted :DD de nagyon ne érzelgősözd el csak látszódjon h ZAVAR h megcsaltak de nem sírod el magad meg ilyenek hanem ink idegesít és mérges vagy:D mert aki nem érzelgős az ilyenkor mérges és a srác nem lelkizős:33 és nézzetek meg otthon egy filmet és ha úgy alakul smároljatok:33 viccelődjetek stb .. és ha ezt megmered tenni amit leírtam írd már meg mi volt légyszi :DD
2013. dec. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Húha.. Hát, köszönöm a választ :D Volt már amikor ő hívott el, hogy segítsek ajándékot választani az anyukája szülinapjára meg hasonlók. Meg egyszer nagyon feltűnően megkérdezte, hogy nekem bejön e XY(a baráti társaságunkból egy mindkettőnk által nagyon jól ismert - nekem majdnem mintha a bátyám lenne - srác). Csak, igazából az a gáz most, hogy megtudtam, hogy egy másik lány tetszik neki. :/ De majd kiügyeskedek valamit :D
2013. dec. 15. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!