Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti elengednétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elengednétek a párotokat (32F) legénybúcsúra, ami egy sztriptizbárban lesz, lakóhelyünktől 140 km-re? Hűséges típus, megbízható, viszont akikkel megy, nem azok.

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
BíZOL BENNE ? amugy én elengedném de a telon csüngenének :D
2010. aug. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
simán, ha hűséges, az is marad, ha meg nem, akkor min1, hogy hol, meg kivel van.
2010. aug. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igen
2010. aug. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha hűséges típus, a barátai sem kényszeríthetik, hogy megcsaljon.
2010. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, él elengedném, igaz, hogy én nem követelem meg a hűséget a páromtól. De ha te igen, és az a tapasztalatod, hogy megfelel ennek az elvárásnak, akkor is engedd el nyugodtan.
2010. aug. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rám van bízva, egy szavamba kerül csak, hogy ne menjen...csak mert Ő azt mondta, lehet,hogy nem engedne el forditott helyzetben.
2010. aug. 21. 21:35
 7/10 anonim ***** válasza:

Jaj, de rendes! :)

Engedd el!

2010. aug. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én elengedtem a feleségem bulizni, 100% biztam a hűségében. Aztán 3év mulva kiderült hogy visszaélt a bizalmammal. Egy ilyen helyen nagy a kisértés, és ha iszik az ember akkor ugy gondoljahogy ugysem fog kiderülni. Lehet bizni valakiben, meg aztán csalódni is. 33/f
2010. aug. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

utolsó..: na most nem nyugtattál meg..:))))

Még agyalok, nekem is ez a bajom, olyan ritkán iszik, ott meg tuti kell, és ott is alszik, tehát idegeskedhetem.

2010. aug. 22. 11:47
 10/10 anonim válasza:
nem is olyan régen olvastam erről. Ott azt tanácsolták, hogy kérd meg egy haverját, akivel te magad is jól kijössz, hogy figyeljen rá. :) Illetve, azt írták még, hogy okos dolog a lány és a legénybúcsút egyszerre tartani, így a párod is aggódni fog érted, kevesebb az esélye, hogy más csajok lekötik a figyelmét :) Egyébként igaz történeteket is csatoltak mellé, és hát táncos csajok elég bevállalósak sajnos :(
2010. aug. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!