Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nekem tetsző lány, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nekem tetsző lány, miért ilyen furcsa, és mit akar ezzel tudatni velem?

Figyelt kérdés
Én 19/F vagyok, ő 15/L és 1 hónapja ismerjük egymást,és facebookon egy jelölös csoportban ismerkedtünk meg. iwiwen sokat leveleztünk,de végén már nem válaszolt a leveleimre. Facebookon bökésre, meg üzikre nem reagál akár mit irok neki,elovlassa amit irok facebookon üziket

2013. dec. 14. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem kell a farkadról külödzgetni képeket.
2013. dec. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos nehéz lehet leszűrni, de nem tetszel neki/nem érdekled
2013. dec. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt akarja tudatni, hogy annyira érdekled őt mint egy marék szárított molylepke.
2013. dec. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ezt már b_szhatod


vagyis hogy nem

2013. dec. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kendrazoltan ***** válasza:
58%
Baz..meg (csak a moderálás elkerülése végett írtam így), 19 éves vagy és a köcs..ö_.g fészbúk és a teli.._bevert iwiw előtt töltöd a napod, te komolyan ezektől várod a megváltást? A f@..szom már az ilyenekbe, mi a büdös ret--ekért nem lehet megérteni, hogy ezek semmire nem jók, csak arra, hogy elszigeteljenek az ÉLET-től. Ba@szki, ne böködd, hanem állj elé és mondd meg neki, elvégre alattad van f@..sz, vagy micsoda...az agyam eldobom...ha jót akarsz, töröld magad mindkettőről és akkor nem leszel ilyen agyhalott és talán még a levegőre is kijutsz néha...
2013. dec. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"A sok lúzer írogat neked a facen

De amíg ők írkálnak én odatolom a képem"

Hát most itten ez van... (a csávó koppintotta a Childrentől az alapot:"""()

2013. dec. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!