Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azokkal valami gond van, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokkal valami gond van, akik kb két hetente mással járnak?

Figyelt kérdés

Ismerek pár embert, aki talán nem két hetente, de hogy egy év alatt van vagy 8-9 barátja, és mindig mással látni, az fura. Jó, lehet ez még nem annyira sok, de na, értitek, hamar cserélgeti a barátait. De nem szerelmes szerintem egyikbe sem igazán, mert akkor ki lenne, ha elhagynák, nem hogy utána már mással látni ölelkezni...


Na és szó volt erről haverokkal, hogy az illető miért ilyen, és azt mondta erre a haverom, hogy "szeretet hiányosak." Amikor nincs barátjuk, folyton síránkoznak, hogy "jajj, de szeretnék valakit" meg minden, tele nyomja a Facebookját a siránkozásával.


Az ilyen emberekkel valami gond van? Akik nem bírnak meglenni egyedül? Miért nem szeretik magukat inkább? Miért kell nekik folyton valaki?



2013. dec. 1. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:

más néven ők a rib-ncok.

vagy a hímringyók.

2013. dec. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kapcsolatfüggő. én is ismerek ilyet. ha nincs senkije,akkor tele sírja a facet, ha van,akkor meg jajj nagyon szeretlek stb..vicces azért,hogy egyik héten még ennek,másik héten a másiknak írta.:D és egy 20éves pasiról van szó.
2013. dec. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ASOT ***** válasza:

Miért lenn baj velük? Akkro azokkal baj van akik egyedül élnének évek óta?


Ők nem szeretnek nem bírnak sokáig egyedül lenni leginkább szex nélkül nem bírják. Ez is valahol természetes.


Az meg nincs megírva, hogy az első vagy pedig a 30. nő lesz az aki mellett letáborozol. Én örülök h vannak ilyen nők is, mert amíg nincs más vagy nincs fix addig ők is jók.

2013. dec. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezek felszínes emberek...felszínes kapcsolatokkal...persze ,hogy baj van velük.
2013. dec. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szánalmasak. De amúgy nincs gondom a ribikkel :))

Magasról teszek, rá hogy ha telesírja a Facet másnap meg telemosolyogja, ha tetszik a csaj és nincs senkim és összejöttünk 1-2x akkor ennyi.

2013. dec. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom eldönteni,hogy ők a szánalmasabbak,vagy én.Én világéletemben válogattam és eddig a legideálisabb társam a bal kezem volt.De ők meg képtelenek önállóak lenni.De lehet,hogy én csak a másik ellentétes rossz kategóriába tartozom,aki képtelen az együttélésre.
2013. dec. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen nőt én is. Nagyjából minden két hétben más-más pasiról áradozik, hogy milyen szerelmes belé. Már az első randin lefekszik mindegyikkel, mert nem bir magával, nyomul, aztán meg már "nagyon szerelmes", el van varázsolódva, miután megdugták. Ha meg elhagyják, akkor sir, hogy ő milyen szerencsétlen és mennyire szeretne tartós párkapcsolatot. Az ilyen nők szeretethiányosak, felületesek és buták szerintem. Csak a testükkel akarnak hóditani. Az az elképzelésük, hogy ha első alkalommal odaadják magukat, akkor nagy valószinűséggel a pasi beléjük szeret, na meg forróvérűek is nyilván.
2013. dec. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt hasonló időszakom. Fél évig: elég intenzíven ismerkedtem. Így több sráccal is megpróbáltam kapcsolatot kialakítani.


Ez azért volt, mert előtte 1 évig, csak ritkán mentem randira (2-3 alkalom), és 2 évig teljesen bezárkóztam, és egyedül voltam. Emésztettem egy szakítást.


Annyi a lényeg , hogy a fél év alatt 3 rövidebb kapcsolatféle is volt az életemben 1, másfél hónap, és 3 hét, illetve egy 1 éjszakás kaland is.


Egyszerűen az volt a baj, hogy nagyon sokáig voltam egyedül előtte.


Aztán a 3 hetes kapcsolat vége után 2 hónappal ismertem meg 24 évesen azt a férfit akibe életemben először igazán szerelmes lettem. Ma már 3,5 éve vele vagyok, 2 éve hogy összeházasodtunk.


Nem bántam meg semmit, az 1 éjszakáson kívül, mert ha ezek nem lettek volna, a férjemet sem valószínű, hogy megismerem...(ugyanott ismertem meg mindegyiküket)


Bár aki 2 hetente, havonta mással jár, és ezt több évig csinálja, ott lehet hogy tényleg nem oké valami....


27/N

2013. dec. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!