Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » El tudnád viselni egy életen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnád viselni egy életen át, hogy a kapcsolatodban te szeretsz jobban?

Figyelt kérdés

Azt mondják, egy kapcsolatban az egyik fél mindig jobban szereti a másikat. El tudnád-e viselni egy életen át, hogy te vagy oda jobban a párodért és mindig te várod jobban, hogy együtt legyetek?


Tegyük fel, hogy adott egy kapcsolat. Az egyik fél rajongásig odavan a párjáért, alig várja a találkozókat, minden programját úgy alakítja, hogy a párjával együtt tölthető időt veszi legelsőként figyelembe és csak ezután szervez magának programot a barátokkal. A kapcsolatban nagyon figyelmes, odaadó. Aztán adott a párja, aki szereti a társát, de ráérősen intézgeti a dolgait, nem siet a párjához és ha netán összefut a barátjával, nyugodtan elbeszélget vele órákig, pedig tudja, hogy a párja már várja őt. A kapcsolatban nem túl figyelmes, ez elmondható minden apró helyzetre, pl. elfelejti a születésnapokat, névnapokat, évfordulót és nem csinál ügyet abból sem, hogy bármiben a párja segítségére legyen.


El tudnád-e viselni, hogy az első "kategóriába" tartozz és a szíved mélyén folyamatosan sóvárogj, hogy jobban legyél szeretve vagy legalább annyira, mint amennyire te szereted a társad?



2013. dec. 15. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
NE AZ ÍGY JÁRTAM ANYÁTOKKALBÓL TANULJ!!!
2013. dec. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Első :D:D.Am jogos.

Figyelj kérdező egy kapcsolatban mindig van olyan fél aki erősebben szereti a másikat.Így van rendjén.

2013. dec. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, el tudnám viselni. Éveken át ilyen kapcsolatban voltam, és életem egyik legnagyobb fájdalma, hogy véget ért.
2013. dec. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem, de a fordítottját sem. Úgyhogy rám boldogtalanság vár.
2013. dec. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék ilyen lenni senkivel, ha a másiknak nem annyira fontos a kapcsolat mint nekem, akkor én is inkább hagyom a fenébe és keresek mást.
2013. dec. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

1-es: Nem tudom, miről beszélsz, mert nem nézem a sorozatot, így nem tudom, miről szól. Saját tapasztalatom alapján született a kérdés.


3-as: Miért bánod, hogy vége lett? Sosem tapasztaltad meg, hogy valaki jobban szeretett téged annál a párodnál?

2013. dec. 15. 21:54
 7/13 anonim ***** válasza:

3-as vagyok:


Azért bánom, hogy vége lett, mert úgy gondolom, hogy ennek ellenére tökéletesek voltunk egymásnak: a párom soha nem volt egy rajongó típus, senkiért, ennek ellenére éreztem, hogy szeret és törődik velem, még ha nem is úgy mutatja ki néha. Egyébként pont ezért lett vége a dolognak, mert őt(!) kezdte el zavarni ez a különbség. Én pedig úgy gondolom, hogy ami az évek alatt igazán számít, az a kölcsönös szeretet (nem pedig a rajongás meg a nagy lobogó tűz, amit ő magából hiányolt), és az nálunk biztos vagyok benne, hogy életünk végéig meglett volna.

2013. dec. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Talán csak rövid távon. De a fordítottját se nagyon. Szerencsére a párommal mindketten odavagyunk egymásért, úgyhogy egyelőre ilyen veszély nem fenyeget. :)
2013. dec. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én az első vagyok, a Párom a másik. Én akárhogy nézem, jobban rajongok mint ő, mivel ő ráérősebben intézte a találkozókat sokáig én meg mindig rohantam hozzá. Például ez egy dolog, de voltak még mások is. Én tudom, hogy szeret de azért én szerintem jobban egy kicsit, bár mindig azt mondja ő az aki jobban. Ezen "elvitatkozok" vele órákig is. :) Eddig jól megvagyunk, bár viták voltak néha nagyobbak, de boldogok vagyunk. Remélem Ő is úgy érzi magát velem. Nem tudom később hogyan leszünk, ha sikerül összeköltözni egyszer mert akkor megint más lesz, az egy új helyzet lesz de remélem akkor is boldogok leszünk. Szerintem ez elkerülhetetlen, hogy az egyik jobban szeressen mint a másik de addig nincs gond amíg nem nagy a különbség és ki van mutatva a szeretet és alkalmazkodnak a felek egymáshoz.
2013. dec. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem, én nem tudtam elviselni és vége is lett a kapcsolatnak, hála a jó égnek!!!

Ha nem érzem, hogy szeret a másik, akkor meg is feszülhetek....


27N

2013. dec. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!