Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet jövője a szerelemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jövője a szerelemnek egy jósnővel?

Figyelt kérdés

Szóval kicsit kacifántos a sztori, de megéri elolvasni és segítség kéne :/


Szóval az a helyzet, hogy párommal megromlott a kapcsolat egy ideje és gondoltam, hogy felkeresek egy jóst/látót, aki olcsón megnézi a jövőnket, hogy közösen mire tudnánk jutni. El is mentem a jósnőhöz, aki dupla annyit kért a jóslásért, mint ahogy a telefonban ígérte, mert azt mondta, hogy nagyon gyanús fekete fellegek gyülekeznek a fejem felett.


Én kifizettem és meghallgattam a jóslását... viszont amíg a kezem fogta és a tenyerem figyelte én teljesen elvesztem fekete hajzuhatagában :$ Azt hiszem, hogy beleszerettem a jósnőbe... de egy probléma van, hogy nem tudom ő mit érez irántam. Szerintem még elmegyek holnap is hozzá, hátha veszi a jeleket... de nem tudom most mit tegyek! Elmondjam a páromnak és dobjam ki, majd meneküljek külföldre a jósnővel?!


19/L



2013. dec. 15. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
*facepalm*
2013. dec. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ, hány pixeles a kristálygömbje. Ha csak ilyen bóvli 1-2 pixeles, azzal fabatkát sem fog látni és hagyd a csudába. De ha pl. 10-20 pixeles, akkor meg kell ragadni az alkalmat, dobni kell a srácot és irány külföld!
2013. dec. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Őt kellett volna kérdezni...
2013. dec. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
vigyél neki egy szál kolbászt az itteni cigány asszonyok azért szoktak jósolni :D
2013. dec. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
telefonálj az ezo tv-be majd küldenek szerencse energiát.
2013. dec. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy hamar megjósolja, hogy te is lány vagy
2013. dec. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

3-as: Nem mertem megkérdezni, mert féltem mit gondolna : $


Utolsó: Naés? :$

2013. dec. 16. 00:05
 8/9 anonim ***** válasza:

Hihetünk talán a jósoknak?

Nem mindnek, de jó soknak?

Hm?

Akinek jósnő jósol,

annak jó s nő bókol.

vagy meghőköl?

2013. dec. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugye ez most kamu?:D
2014. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!