Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megéri várni egy lányra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri várni egy lányra?

Figyelt kérdés
Van egy lány szörnyen szerelmes vagyok belé eggyütvagyok vele pár hónapja de most úgynézki úgyalakul hogy több hónapig , akár évekig nem láthatom! Szerintetek megéri rá várjak ? nagyon hiányzik alig bírom néküle :'(

2013. dec. 18. 21:11
1 2
 1/11 anonim válasza:
ezt neked kell tudnod.
2013. dec. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ez a baj hogy nem tudom ... :'(
2013. dec. 18. 21:13
 3/11 anonim ***** válasza:
én is hasonló helyzetben vagyok...én várok, de semmi nem garantálja, hogy úgy alakul összejövök valakivel akivel el tudnám képzelni a jövőm, bár ez most még nem megy
2013. dec. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem látod minden nap, el tudod majd dönteni, h egyre inkább halványul a szerelem, v egyre jobban hiányzik.
2013. dec. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a lány....a mostani barátom besz*pta az exével....halálosan belezúgott, a csaj kiment Angliába, gyötörték egymást hónapokig, majd a csaj bejelentette, h ő nem is csak a barátomba szerelmes, mert van valaki akit ugyanúgy szeret meg ilyen dolgok...na egy ilyen lányra nem érdemes várni, barátomnak kb egy fél évét tette tönkre a csaj, de sztem ha én nem jöttem volna neki közbe isten tudja meddig lesz depressziós miatta...
2013. dec. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát ez attól függ mennyire kötődik hozzád? én azt gondolom, hogy nem éri meg várni rá - ne essen félreértés nem arról van szó, ha várni akar a szexel stb - mert gondolj bele ha mondjuk nem sikerül, vagy bármi is történik, akkor csak az idődet pocsékoltad a várakozással, miközben másokkal is ismerkedhettél volna :) igaz a java részük r*banc... :S
2013. dec. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
szerelem miatt vagyok vele ! és hogy is mondjam elvan tőlem tiltva :ß
2013. dec. 18. 21:21
 8/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

mi nem vagyunk tiltva egymástól, csak valahogy úgy alakul mindig hogy nem tudunk találkozni, már jó ideje nem láttam, de én még bízom benne hogy lehet közös jövőnk

bízok benne és az elmondása szerint ő is bennem, és töretlenül szeretjük egymást még, de lehet hogy majd idővel halványul a dolog

2013. dec. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
óhh értem ... :'(
2013. dec. 18. 21:24
 10/11 anonim ***** válasza:
ójaj. akkor ott problémák vannak, vagy veled, vagy a csajjal, vagy anyuciékkal... így már bonyolultabba dolog.. :P
2013. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!