Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri várnom erre a lányra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri várnom erre a lányra?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki már viszonylag régóta tetszik, de sokáig nem mertem lépni, vagy azért mert féltem a visszautasítástól, vagy azért mert éppen pasija volt... Most már kb. 2 hónapja nincs pasija és elhívtam valahova. Erre azt mondta, hogy még neki idő kell, hogy megint készen álljon esetleg egy új kapcsra, de idő közben olyat mondott, hogy ha nem szeretné ennyire az előző pasiját nálam próbálkozna stb.. De nem vagyok benne biztos, hogy ez azt jelenti, hogy mikor készen áll akkor biztosan szólni fog... Ergó nem igazán tehetek semmit, mint dumálgatok vele és várok, de nem tudom hogy megéri-e...
2009. ápr. 10. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

ha szereted és tudsz rá várni akkor megéri.

és ha sokat beszéltek akkor neki is könnyebb felejteni.

ha nem szeretné ennyire az előző pasiját nálam próbálkozna ha komolyan gondolta akk szerintem megéri várnod.

2009. ápr. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj,ez elég necces ügy...


De ha szereted igazán, vagy is tettszik, mert szeretni még nem szeretheted, mert még nem ismered teljesen, de ha ő is hajlik a dologra, tehát érdekli a dolog, de nem feltűnően,de te azért látod hogy ha érdekled,mondtad hogy nem beszélhetsz vele..stb, ezt ő mondta? mert ha igen akkor vagy az van hogy ő keres téged, mert ha tetszel neki akkor hidd el keresni fog(tapasztalatból mondom)ha pedig nem keres téged akkor hát tudod mi a helyzet, DE soha ne add fel könnyen, azért próbáld meg hetente 1-2 szer felhívni hogy mi van vele, milyen napja volt, hidd el hogy örülni fog neki ha érdeklődsz felőle és kíváncsi vagy mi van vele, minden nő szereti, sőt minden ember, szóval neked kell érezni hogy érdemes e várni,neked kell tudni hogy ér e neked annyit ő, hogy várjál rá, ezt tisztázd magadban, és mondom azért mert nem keres téged, az azért is lehet mert várja hogy te keresd őt, tudod ezek a nők kiszámítatlanok!!

Sok sikert!! =)

2009. ápr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

ehh, hányszor kaptam én is ilyen dumát a pofámba...

ez leforditva férfiak nyelvére ezt jelenti: nem tetszel neki annyira, hogy járjon veled, de jólesik neki, hogy foglalkozol vele, meg hogy van 1 pasi, aki körülugrálja. aztán amikor szinre lép a következő macsó antónióbanderasz, egy perc alatt kész lesz az új kapcsolatra, a macsó srác párszor megdugja és otthagyja, aztán a nő jön vissza sirni a válladra, hogy miért nem tud minden pasi olyan kedves és jófej lenni, mint te.

2009. ápr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja az előző, ez tipikus lerázó duma, csak jól esik neki, hogy törődsz vele. Az ilyen pi.csákkal nem éri meg foglalkozni, tapasztalatból mondom, keres mást, úgyis van egy csomó lány rajta kívül, aki megérdemli, hogy törődj vele...
2009. ápr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Meg ha józan paraszti ésszel nézed, akkor láthatod hogy 2 hónap alatt nem tudta elfelejteni a volt barátját, az már gyanús (vagyis nem áll készen új kapcsolatra), szóval felmerül a kérdés, hogy még mindig szereti, vagy csak te nem inspirálod eléggé az új kapcsolathoz :D, és sajna neked mindkettő elég rossz :) ("hogy ha nem szeretné ennyire az előző pasiját nálam próbálkozna" -> ezzel meg ne foglalkozz, mert csak lerázó duma. Duma-Duma nem jelent semmit....)
2009. ápr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak nem akar megbántani,de nem igazán jösz be neki!
2009. ápr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!