Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egyedül vagyok folyton rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A.R. kérdése:

Ha egyedül vagyok folyton rám tör, nem tudom hova tenni. Ez már mindig ilyen lesz?

Figyelt kérdés
A problémám az lenne, hogy mióta vége lett az első komoly kapcsolatomnak amiben szerelmesek is voltunk azóta ha egyedül vagyok folyamatos késztetést érzek, hogy új kapcsolatot keressek nem bírok egyedül lenni, rosszul érzem magam, elhagyva. Volt 2 barátnőm azóta de nem éreztem irántuk semmi komolyat szórakozni nem akartam velük így szakítottam. De mégis most, hogy megint egyedül vagyok rám tört ez a fura magány. Régen nem voltam ilyen tökéletesen megvoltam egyedül is ezért nem tudom ezt hova tenni. Valaki esetleg tudja mi lehet a bajom?

2013. dec. 19. 20:13
 1/4 A kérdező kommentje:
20/F vagyok ezt kihagytam.
2013. dec. 19. 20:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Rájöttél, hogy milyen jó jó kapcsolatban lenni. Valóban nincs sok jobb dolog ennél. Keress új lányt!
2013. dec. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Biztosan nem lesz mindig ilyen, ne aggódj :) Idővel majd újra lesz párkapcsolatod és el fog múlni ez az érzés. Csak ne ess abba a hibába, hogy egyik kapcsolatból lépsz a másikba, csak mert hiányzik mellőled valaki.

20/L

2013. dec. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ember társas lény. Még ha időnként igényli is az egyedüllétet, alapvetően szüksége van családra, barátokra, barátnőkre, szeretőre, hitvesre, gyermekre. Így vagyunk összerakva, nincs ezen mit csodálkozni.
2013. dec. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!