Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok vonzódni a csúnyább,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok vonzódni a csúnyább, kövérebb lányokhoz, örökre egyedül maradok?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem tudok szexuális vonzalmat érezni az iránt aki nem tetszik, miközben azoktól, akiket vonzónak találok folyton kosarat kapok, mert ők ugye bárkit választhatnak... elég szívás ez a helyzet, már 23 vagyok de emiatt még soha nem volt barátnőm, törődjek bele és menjek el szerzetesnek v agy Afganisztánba a frontra?

#csajozás #nem vonzanak a csúnyábbak
2013. dec. 18. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
ne menj el a frontra :D szerintem ha nem is vagy tipikus Adonisz, szellemes megjegyzesekkel, meggyozo kisugarzassal jo noket is siman megszerezhetsz ;) szoval semmikepp ne add fel! 20/L
2013. dec. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 10 évben mégis mi a nagy büdös lóf...szt csináltál?? Már rég el kellett volna kezdened a csajozást! Így örök életedben egy oltári nagy lúzer leszel csak!

Nem csak a topmodellek vannak meg a csúnya dagadtak!

2013. dec. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
logikusan kikövetkeztethető zsenikém, hogy próbálkoztam, csak nem jött be, mert a jó csajok mindig lekoppintottak amúgy kb 11 éve próbálkozom, volt hogy egy lányt 5 évig próbáltam fűzni de nem állt kötélnek...
2013. dec. 19. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!