Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már elmúlt. Vagy mégsem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már elmúlt. Vagy mégsem?

Figyelt kérdés
már több, mint egy éve volt annak hogy egy lánnyal nagyon jóban voltunk, találkozgattunk és párszor csókolóztunk is, de aztán valamiért elhanyagolt engem, nem is keresett és eltávolodtunk egymástól. most viszont megint közel kerültünk egymáshoz de már csak, mint barátok. viszont még mindig érzem, hogy vonzódom iránta de nem vagyok szerelmes. mikor múlik el?

2013. dec. 21. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk soha? Tudod a vonzalom mindig megmarad vagy legalábbis jó sokáig.
2013. dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
csak rossz ez az érzés, hogy nem igazán akarok tőle semmit (és ezt már többször is megbeszéltük egymás közt, hogy nem lesz közöttünk több barátságnál) viszont mégis hiányzik, ha nem látom és sokat gondolok rá..kicsit érthetetlenül magyaráztam el de remélem lesz aki érti..:)
2013. dec. 21. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!