Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 13 év nagy korkülönbség egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 év nagy korkülönbség egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Légyszíves, írjatok indokokat arra, hogy miért találjátok nagynak, vagy arra, hogy szerintetek ez miért nem probléma!

(Körülbelül eg olyan 20-24 éves lányhoz, a férfi javára)



2013. dec. 25. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagy.
2013. dec. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem sok, ha érett a lány. Minden fejben dől el.
2013. dec. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem ez azért már kicsit sok

a két életkor is teljesen más, a lány még lehet hogy tanul

a férfi meg már rég dolgozik és már esetleg családot akarna

szóval más a kettő

2013. dec. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még nem tartunk ott (sőt, ő még nem is tud azt hiszem az érzéseimről), de úgyérzem, én már tudnék vele családot alapítani, ha akarna.
2013. dec. 25. 22:50
 5/7 anonim válasza:

Igazából már abban a korban vagy, a lány pedig kezd abban lenni, ahol a nagy korkülönbségek egyre inkább eltűnnek. Nem egy olyan 20 éves lánykát ismerek, akinek 30 éves Barátja van. Személy szerint nem értem az ilyen lányokat...egy 20 éves lány még nagy eséllyel élni akar, és ha erre később jön rá, közben már ott vagy Te Neki, esetleg még 1-2 gyerkőc is, akkor abból csúnya félrekufircolások lehetnek...


Én igaz, hogy még nem vagyok 30 sem, de mostani fejjel ha 30-35 lennék, az ilyen lányokat hagynám a francba...ha 20 éves, mindenképp...ha 24, akkor már talán egy kicsit elgondolkodtató... ;)

2013. dec. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
most még nem probléma. de 20 év mulva már az lesz. amikor a lány még igényli a szexet, mert fiatal, addig a faszi már halad az öregség felé, és egyre kevesebbet álll fel a cerkája. az elég gáz lesz a csajnak.
2013. dec. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, viszont ha egyidősek, 20 év múlva a pasit nem fogja izgatni a csaj aszott valaga, igy keres inkább egy 30évest.
2013. dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!