Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehenék? én 33éves vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehenék? én 33éves vagyok férfi a lány 17éves. Amikor megismertem a lányt 20 éves barátja volt. A kapcsolatuk már nagyon a végét járta.

Figyelt kérdés
Megismerkedésünk után többször megcsalta a barátját velem. Igaz az ő kapcsolatuk már kihalóban volt. Végül szakitottak. Velem továbbra is találkozgatott a lány. Elég erős érzelmi kötödést mutatott felém, de közölte velem, h nem akarja elkötelezni magát. Rá kb 1,5 hónapra lefeküdt 1 osztálytársával, majd pár hét múlva vszinüleg újra megtette ezt.Bennem a szavaival élve a "csendes örültet" szereti. Osztálytársában meg azt, h pont ellentétem, és tud felette "anyáskodni". Sajnos érzelmileg nagyon kötödöm a lányhoz. Ő is szeret, de ilyen nyitott kapcsolatot akar. Mit tehetnék, h úra felébresszem benne azt lángolást ami meg volt köztünk?Nos nem a sexel van gond,ezt most nem ecsetelném miért van így, de mégis megteszi a másik srácal is.Én szeretnék a lányal komolyabban lenni.Esteleg beszélgessek el a másik srácal,h nem tetszik ahogy bekavar nekem?

2013. dec. 22. 16:58
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ribizlibokor.
2013. dec. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
94%

33 évesen egy idióta farokvezérelt p_cs vagy! Kis ribi kell tartósra? sex? verekedés?


30+F

2013. dec. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
88%
A saját korosztályodhoz közeli nőt keress már magadnak, szerencsétlen...kis túlzással az apja lehetnél. Néhány alkalommal sikerült gerincre vágnod, örülj neki, ennyi.
2013. dec. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
82%

Én se értem, hogy miért egy tinip_tsa farokvadász után loholsz a 3. X-ben... Egy ilyen ribizli nem fog megállapodni ~25 éves koráig, akkor pedig vagy egy gazdag balekkal veteti el magát (akit tovább tud csalni) vagy pedig "hivatásos" lesz.


25F

2013. dec. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Te 33 éves vagy, a csaj 17. A harmadik is 17. Nem tudom elhinni, hogy némi megerőltetés árán ne tudnál olyat adni, amit egy 17 éves nem tud.
2013. dec. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi jellemzéseket.Bár kérdésem nem teljesen erre irányult...Mostmár szeretnék vki olyantól is véleményt olvasni aki hasonló nagy korkülönbségű kapcsoltaban van.Tudom,h vannak ilyen személyek, így szeretném őket is itt olvasni
2013. dec. 23. 11:20
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
ők hallgatólagosan minket támogatnak
2013. dec. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Tudod, ez azért van, mert a lány csak 17. Nem élt még, és ezért akar nyílt kapcsolatot. Ezt vagy így elfogadod, vagy elhagy. Hiába beszélném vele, vagy mással. Éretlen még, nem alkalmas komoly kapcsolatra. Csak reménykedj, hogy a fiatalakba csalódik s megállapodik nálad.
2013. dec. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
13%
Nálunk 30 év korkülönbség van és működik:)Ezzel semmi gond 11 éve vagyunk együtt.)
2013. dec. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért nem kellene ilyen fiatal lányokkal kezdeni ennyi évesen. Persze kivételek mindig vannak, de a ti esetetek pont nem az, ez gyönyörűen látszik. Igaza van a többieknek, ez a lány még komolytalan, próbálgatja magát, élvezi a szexuális kötetlenséget. Megváltozni ne fog a kedvedért. Ha komoly kapcsolatot szeretnél, akkor keress korodbeli nőket, ugyanis legtöbbjük szintén arra vágyik, ők már túl vannak a kísérletezgetős korszakon. 25/L
2014. jan. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!