Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátság vagy szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság vagy szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam és egyben legjobb fiú barátom. Az a helyzet, hogy én már nem csak barátként tekintek rá, hanem ettől sokkal több. Néha úgy érzem, hogy ez vele is így van. Napról napra egyre jobban szeretem, és ez szerintem a viselkedése miatt van. Rengeteget ölelget(hátulról) és legtöbbször úgy gondolom, hogy ez nem csak barátság. Már mások is mondták, hogy miért nem vagyunk együtt. Viszont ha egy olyan pillanat lenne, amikor elmondaná, hogy ő is ugyanúgy érez, és rákérdezne hogy megpróbálnánk-e a kapcsolatot, akkor nem tudom mit mondanék. Nem akarom elveszíteni, másrészt pedig annyira megszeretném csókolni. Nem tudom mit tegyek. Ti mit tennétek?

2013. dec. 26. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, semmi baj nem lehet belőle :)
2013. dec. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
gondold át, hogy tényleg szerelmes vagy-e vagy csak egyfajta pótlékként tekintesz rá, mert nincs más a láthatáron.. csak jól érzed magad vele, mert mondjuk egy hullámhosszon vagytok és szereted mint embert, vagy megvan az a bizonyos plusz is? működik a kémia? elájulsz attól ha hozzád ér akár egy ujjal is? ha igen és rajta is ezt látod, akkor mondd el neki bátran, egy ilyen kapcsolatból csak jó lehet :)
2013. dec. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Nem mondod :D ***** válasza:
:)) Pofára fogsz esni :D Tapasztalat...ráadásul már nem is beszélünk :D
2013. dec. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ó, igen ezt kifelejtettem. Ha hozzám ér azt érzem mintha pillangók repkednének a hasamban. Jó pár éve ismerem és voltak pillanatok mikor vonzódtam hozzá, de amit most érzek az más. Szeretnék vele lenni, de félek hogy ha nem működne a kapcsolatunk akkor utána rossz lesz, mivel osztálytársak vagyunk.
2013. dec. 26. 23:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Mint, ha magamat hallanám..:D De sajnos nem merek rákérdezni, mert nem akarom elrontani a kapcsolatunk..
2013. dec. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
csináljatok közös programokat, viccesen próbálj meg utalgatni szerintem... ha ő is úgy érez, venni fogja a lapot és úgy fog reagálni :) élvezd, amikor együtt vagytok, ne azon aggódj, hogy ha összejönnétek, működne-e :)
2013. dec. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nemsokará lesz egy közös programunk, ahol pár napig együtt leszünk. Meglátom mi történik ott. Köszönöm az eddigi tanácsokat, szivesen vároma többit is :)
2013. dec. 26. 23:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Vállald be!:D Dumálj vele ilyesmi dolgokról:D:D:D:D Mondjuk nem tom, hogyan kéne kezdeni, lehet pl h van-e aki bejön neki v nemtom:D:D:D:D:D Mindegy, sztem kiteregetheted nyíltan is a lapjaidat, ha tényleg fontosak vagytok egymásnak, max nem fog semmi történni:)
2013. dec. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Egyébként hány évesek vagytok?
2013. dec. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
17
2013. dec. 27. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!