Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátság vagy szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság vagy szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam és egyben legjobb fiú barátom. Az a helyzet, hogy én már nem csak barátként tekintek rá, hanem ettől sokkal több. Néha úgy érzem, hogy ez vele is így van. Napról napra egyre jobban szeretem, és ez szerintem a viselkedése miatt van. Rengeteget ölelget(hátulról) és legtöbbször úgy gondolom, hogy ez nem csak barátság. Már mások is mondták, hogy miért nem vagyunk együtt. Viszont ha egy olyan pillanat lenne, amikor elmondaná, hogy ő is ugyanúgy érez, és rákérdezne hogy megpróbálnánk-e a kapcsolatot, akkor nem tudom mit mondanék. Nem akarom elveszíteni, másrészt pedig annyira megszeretném csókolni. Nem tudom mit tegyek. Ti mit tennétek?

2013. dec. 26. 22:58
1 2
 11/11 anonim válasza:
velem ugyanez történt és sokáig tartott de rákérdeztem és ő csak barátként tekint rám és igy minden maradt a régi és ez nálatok is igy lesz ha télleg barik vagytok
2014. jan. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!