Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Smároltam egy sráccal, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smároltam egy sráccal, akinek barátnője van! Eddig 2 évig szerettem őt, most sikerült elfelejtenem, erre elhív sétálni és megcsókol! Én meg hagyta magam (? )

Figyelt kérdés

Kérlek, segítsetek! Mocskos r*bancnak érzem magam! Ismerek egy srácot, már majdnem 3 éve. Fülig szerelmes voltam belé, majdnem 2 évig, de neki már akkor is barátnője volt, ezért lemondtam róla. Sokszor szakítottak a lánnyal, és sokszor én vigasztaltam, persze nem "úgy". Aztán beleszerettem egy másik srácba, vele tegnap csókolóztam(!!! úristen.. most elszörnyedtem magamon...), de neki nem kellek. Azért csak szórakozott velem... Na mindegy. Viszont, akit 2 évig szerettem, most a legjobb barátom. Ma elhívott találkozni, hogy bocsássak meg neki (2 napja nagyon összevesztünk). És, hát, az ő vigasztalása kicsit "többre" sikeredett, mint ahogy kéne. Közölte, hogy engem már akkor kiszemelt, amikor megismert. És majdnem fél órán keresztül csókolóztunk! Most szörnyen érez magam, egy piszkos kis ku*vának...

Kérlek! Segítsetek! A csaját szörnyen sajnálom, pedig ő világ életében utált engem. Most nagyon lelkifurdalásom van...

én 14/L ő 18/F



2013. dec. 27. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
12 évesen kikezdett veled amikor ő 16 éves volt ?XD
2013. dec. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fel kell tenni a kérdést magadban, te kezdeményeztél vagy pedig ő? Ha ő akkor gratulálok a teljesítményéhez :)
2013. dec. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kezdett ki velem akkor. Igaz, akkor is már "érett" voltam a koromhoz képest... Igen. Ő kezdeményezett. Sokszor szoktuk megölelni egymást. Aztán. Egyszer mondta, h átfutott a fején, hogy "mi lenne ha ő is megcsókolna...". Aztán kérdeztem, hogy és miért nem teszi meg? Nem akartam hogy megcsókoljon. El is fordítottam a fejem először. De aztán nem bírtam ki...
2013. dec. 27. 19:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nehéz az ügy :) én annyit mondok hogy élj :) sz*rjál le ilyen dolgokat ha jól esik csináld, de azért határokon belül :) utolsó voltam:)
2013. dec. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megpróbálom leküzdeni a lelkifurdalást! :)
2013. dec. 27. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!