Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azért nem tudna velem kialakít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem tudna velem kialakítani egy kapcsolatot, mert túl jó barátok vagyunk?

Figyelt kérdés

Vagy egy fiú barátom, akivel a napokban beszéltünk arról, hogy tudnánk e elképzelni többet, mint barátság. Tudom, hogy szépnek tart, és hogy szeret, mint egy barátot, és el is tudna velem képzelni egy kapcsolatot, de mégse tudna velem kialakítani semmit, mert túl jó barátok vagyunk. Nem tudom miért, lehet többet érzek, de így, hogy tudom, hogy csak azért nem akar semmit, hogy ne veszítsen el barátként, fáj. Vagy csak kifogás lenne? Tudom, hogy máshoz nem került még ilyen közel, mint hozzám. Mit tehetnék?

17/L



2013. dec. 31. 02:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,ugyanebben a cipőben vagyok,csak fordított helyzetben,a barátom szeretett belém,de én nem érzek iránta többet barátságnál.

4 éve,hogy először találkoztunk.Az elejétől fogva bejöttünk egymásnak,volt,hogy együtt aludtunk,kézenfogva mentünk végig a sötétben,mindent tudunk egymásról..Mint ha együtt lennénk,de mégsem. Próbáltam már elképzelni magunkat együtt,de nem,valamiért úgy érzem,hogy nekünk elég barátnak lennünk.Imádom,szeretem,de szükségem van rá barátként és félek,hogy ha összejönnénk és utána szakítanánk,annyi lenne mindennek és nem lenne mellettem barátként sem már..

Úgyhogy szerintem hidd el neki,csak nem hazudna Neked.

17L

2013. dec. 31. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
fogj egy m4et és elintézi helyetted a dolgokat
2013. dec. 31. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!