Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély arra, hogy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély arra, hogy normális (lelki) kapcsolatot tudok kialakítani egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Nem friss a dolog, nem most jöttünk össze, és nem tudom, hogy van-e arra esély, hogy egyszer megtalálom a "hozzá vezető utat". Elképesztően okos, ilyen kocka/zseni kategória, villamosmérnök, mérnökinformatikus. Amiben más mint az "átlag": nagyon nehezen mutatja ki az érzelmeit, soha nem mondta még, hogy szeret, nagyon máshogy gondolkozik, gyakran képtelen vagyok megérteni, hogy mit miért csinál, mit érez, stb... Nem tud vagy nem akar a saját érzelmeiről beszélni, de egyáltalán. Ha néha-néha mégis megszólal, akkor is csak "észérvekről", meg valószínűségről tud beszélni. Nem lát át alapvető szociális, érzelmi összefüggéseket, (pl azt nem veszi észre, ha mások kihasználják (gyakran előfordul, mert nagyon jószívű)) vagy nem veszi észre, ha egy helyzet ciki, stb...


Szeretem, és szeretnék közelebb kerülni hozzá, de annyira nehéz. Nagyon-nagyon rendes, és tényleg bárkin segít, ha szükség van rá, de néha mégis úgy érzem, hogy nincsenek érzései. Egyébként nagyon tisztelem, mert megbízható, türelmes, jó hallgatóság :D, és tényleg számíthatok rá bármikor. Vele szeretném leélni az életemet, de nekem annyira hiányzik, hogy lelkileg is közelebb kerüljek hozzá. Egyébként néha vesz nekem virágot, viszi a cuccaimat, segít rendet tenni vagy főz nekem egy teát, innen sejtem, hogy talán szeret...


Ha bárkinek van bármilyen tapasztalata ilyesmi emberekkel, vagy ötlete, hogy miként tudnék közelebb kerülni hozzá, kérem, hogy ossza meg.


2013. máj. 29. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Basszus ez rólam szól.
2013. máj. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem magának valo ember aki nem tudja mi a szerelem,keress olyan fiut aki érzelmes,romantikus,ne az ellentéted keresed,olyan kell neked amilyen te vagy,hidd el!
2013. máj. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1.: te vagy a kocka, vagy te vagy a kétségbeesett társ?:)


2.: kb 5 olyan jelzőt írtam róla, ami a magának való ellentéte. Szóval ez az opció kizárt.

2013. máj. 29. 19:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Van valami hobbija? Közös programok? Romantikázást mennyire viseli el? Esetleg valami nagyon romantikus környezet, sírós film hátha meghatja valamennyire... Enni viszont biztos szeret, azt minden férfi szeret.
2013. máj. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én vagyok a kocka.
2013. máj. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És tudod, hogy mit lehet veled kezdeni?
2013. máj. 30. 21:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy hasonló fiút ismertem meg nemrég, bár ő könnyebben kimutatta az érzéseit, pedig szerintem 10 lányból eggyel tenné ezt. Még így is én nyíltam meg neki jobban, de azt tudom, hogy nekem jobban megnyílt mint általános esetben másnak tette volna. Szerintem a viselkedésem miatt, természetes és kedves voltam vele, önmagamat adtam és hagytam, hogy betekintést nyerjen a lelki világomba és értékeimbe. Volt olyan is amikor gyerekes módon kitört belőlem egy hisztiroham szerűség és még azt is jól tudta kezelni, szóval szerintem az ilyen helyzetek is közelebb hoztak minket egymáshoz. Próbáld meg te is ezt, jó kis taktika:D Biztos vagyok benne, hogy vannak érzései, SŐT az ilyen emberek a legérzelmesebbek, csak ez a látszat ridegség egy védekező mechanizmus náluk. Legyél vele türelmes és soha ne legyél olyan hülye, mint én voltam, hogy elengedtem/löktem magamtól... :(
2013. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amúgy az is előfordulhat, hogy azért ilyen mert bizonos mértékű önbizalomhiánnyal rendelkezik és el sem tudja képzelni, hogy esélye lehet nálad, ezért automatikusan besorolta magát a barát kategóriába, aki kedves, normális, de megtartja az öt lépés távolságot a saját lelki világa sérülésének elkerülése érdekében.
2013. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
3 éve járunk, szerintem sejti, hogy van esélye nálam :D
2013. jún. 2. 10:21
 10/11 anonim ***** válasza:

Jjjaaaaa:D Az más.. azt nem vettem észre:D

És ennyire nem sikerült még kiismerni, hogy ez miért van? :O

Huh

2013. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!