Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy lány szerethet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy lány szerethet egyszerre két fiút is? Bövebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arról lenne szó, hogy egy lánynak én voltam az első, és én nagyon szeretem, de míg szünetelt a kapcsolatunk lett egy barátja. Mondta nekem, hogy még mindig szeret, de a barátját is és hűséges tipus ezert nem hagyja ott. Minden ismerősöm szerint velem már csak játszik, és két embert nem szerethet. Ez tényleg ilyen lehetetlen? És csak engem vakít el a szerelem, hogy csak én nem látom? Nem tudom tényleg.

Egyébként boldog új évet nektek!



2014. jan. 2. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Veled is fog kefélni ne aggódj. Ismerem az ilyeneket
2014. jan. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ne bunkózz már héjj! Én tényleg szeretem és nekem nem arra kell hogy döngessem.
2014. jan. 2. 09:02
 3/5 anonim ***** válasza:
na majdnem ugyanilyen helyzetben voltam csak én még együtt voltam a barátommal mikor mással találkozgattam és nagyon rossz volt mert mind a 2 pasit megbántottam de mindkettőtt szerettem mindegy volt h döntöttem valamelyikük azt hitte csak játszottam vele és h nem érdekelt pedig nagyon nem így volt.
2014. jan. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ennyi! Es meg lany is vagy tokeletes! Ezt akartam hallani. Jo hogy nem hittem a baratoknak. Van ertelme igy kuzdeni meg erte! Koszonom a valaszod :)
2014. jan. 2. 09:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Szeretni szerethetsz tobb embert is, de SZERELMES csak egybe lehetsz.

Nekem igy mukodik.

Szar helyzetben vagyok, de annyira szeretem azt az illetot, hogy hiaba volt egy aranyos fiu a Szilveszteri buliban meg meg se tudtam csokolni, nem ment...

2014. jan. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!