Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet az a lány aki, miután kiszemelt, csókolózott egy másik sráccal?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne biztos, de a csók előtt szerintem már ő is tudta, hogy nekem is tetszik.
2012. jan. 4. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Az kizárt dolog, mert nem tudom.
2012. jan. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem mondom hogy ne próbálkozz, de tényleg olyan csaj után akarsz futni, aki egyszerre több pasit tart melegen?
2012. jan. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azt mondja, hogy akkor még nem látott semmi szikrát a szememben és a másik srác csehországban lakik (iskolai "kirándulás")
2012. jan. 4. 23:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Rib@nc szagú a dolog.
2012. jan. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a tetszés meg a szerelem két külön dolog, talán még nem volt biztos a dolgában veled kapcsolatosan, és azért kavart vele, szerintem ezt elnézheted neki, de ha nem tudsz túllépni rajta, akkor inkább hagyd
2012. jan. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hétfő-egyeske,kedd-ketteske,szerda-Te,csütörtök-hármaska stb.
2012. jan. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerinted már Ő is tudta, hogy neked tetszik? Akkor nagyon magadban sem vagy biztos. Ha egyenesen nem vallod be a lánynak, hogy tetszik neked, addig csak szimpátiát érez és így nyílvánvaó, hogy másik sráccal csókolózott.

Ha konkrétan tudja, hogy kölcsönös amit irántad érez nem keres más pasit, de ha nem akkor benne van ez is a pakliban. Hiába szeretünk valakit ha az a valaki nem ismeri be nekünk, hogy ő is úgy vonzódik irántunk, mint mi Ő iránt. Ez a szerintem már ő is tudja dolog olyan, hogy jeleit kell mutatni, szavaiddal éreztetni vele, hogy szereted, tetszik neked. Az egy dolog, hogy ő téged kiszemet, de amíg nem tudja biztosra az érzéseidet addig ilyen meg is fog még történni. Jobb, ha konkrétan elmondod neki mit is érzel, vagy ha már elmondtad nagyon helyes. Ezt a csókot még tekintsd el neki szerintem, mert ha csókon kívül más dolog nem történt akkor még nincs akkora baj viszont, ha ez még egyszer megismétlődne akkor jobban jársz ha felejted a csajt, mert akkor nem egy olyan csaj akire te vágysz. Úgy értem, ha még egyszer megismétli akkor megismétli sűrűbben is! Tehát légy nagyon résen. Nem azt mondom, hogy kémkedj utánna, kövesd és figyeltesd, hanem ezt te is észreveszed ahogy most észrevetted. Még véletlenül is lebukhat. Szóval most még szerintem adj egy esélyt de aztán, ha netán megismétlődne, mond meg neki, hogy ilyen csajra nincs szükséged és kész.

2012. jan. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!