Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki tetszik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik és nem tudom elmondani neki így a következőt terveltem ki. Egy nagy csokor rózsa virág benne egy cédula és egy versel. Szerintetek mit tegyek? Meg csináljam vagy ne? Mi lesz a reakciója?

Figyelt kérdés

a vers:

Fuldokló buborék vagyok, mely ott lebeg benned,

Körülveszel, mint egy végtelen tenger, s csak létezem.

Nem látok, nem hallok, de mégis tudom, hogy fuldoklom.

Szüntelen várom, hogy itt legyél, hogy lássalak, érezzelek,

De addig csak lebegek üresen, némán, s tétován,

Vágyakozva, számolva a perceket,

Míg értem jössz, s én, bárhova, de Veled mehetek.



2014. jan. 3. 01:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ha tetszel neki, akkor pozitív, ha nem akkor pofára esel...
2014. jan. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szep kis vers de a mai csajok ezen rohognek es nem fognak komolyan venni...de sok sikert:( :)
2014. jan. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nekem a vers nem tetszik. :/ Eleve a kezdés, fuldoklás...

Amúgy én nagyon örülnék egy hódolónak. Ha nekem is tetszik, akkor végképp! :)

Hol adod át?

2014. jan. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem én adnám át, hanem a virág futár de a cédula alján ott szerepelne a név. De nagyon félek mert nem tudom milyen lenne a reakciója, lehet csak nevetne rajta. Amúgy mind 2en 19 évesek vagyunk. :))
2014. jan. 3. 01:51
 5/18 A kérdező kommentje:
Persze nem egy verset írtam hanem hármat :)
2014. jan. 3. 01:53
 6/18 anonim ***** válasza:

És az rajta lesz, hogy ki adja?

Mondjuk én így is örülnék, de ha titkos udvarló leszel, az nagyon gáz lesz, mert a lány valaki mást fog elképzelni, mint aki vagy.

Szerintem vers helyett inkább írj pár őszinte, saját gondolatot. Miért szerettél bele, mikor stb...

2014. jan. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Persze hogy rajta lesz hogy ki adja. :) igazad van nem verset hanem pár őszinte szavakat kell leírnom lehet az jobban hatna. :))
2014. jan. 3. 01:59
 8/18 anonim ***** válasza:
Nagyon sok függ a körülményektől, viszonyotoktól.. Így nem tudok véleményt alkotni :) Bár ideális esetben szép ajándék, vallomás :)
2014. jan. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Én nagyon örülnek neki barkitol is kapom mert ez a fajta udvarlas már szinte nem is létezik (ja én 16 vagyok mielőtt valaki azt hiszi h egy vén nagyi vagyok )
2014. jan. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hivd el valahova, a randi vége felé pl 'véletlenül az utca egyik sarkában ott van ez a csokor, felkapod, és odaadod neki :) Ha így futáron keresztül akarnád, ez félénkségre utal, visszahuzódottságra, gyávaságra, eleve így levélben is elmondani az érzéseidet :s Szerintem add át te neki :)
2014. jan. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!