Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt most mire véljem attól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most mire véljem attól a lánytól, aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Hónapok óta figyelem és keresem egy lány pillantását, nagyon tetszik és meg szeretném őt ismerni. Úgy alakult, hogy a szilveszterezést egy helyen, egy népesebb vendégsereget (kb. 20-25 fő) fogadó házibuliban töltöttük. Fantasztikus este volt, minden hozzám közel álló haver és havernő ott volt, mindenkivel tudtam sokat beszélni.. és ott volt Ő is.


Többször egymásra néztünk véletlenül, volt hogy amikor ránéztem, zavartan fordította el a tekintetét. Egész este végig a torkomban dobogott a szívem, és kerestem a lehetőséget, hogy leszólítsam. Éjjel 1 óra körül pont adódott egy fél pillanat, egyedül ücsörgött a nappali egyik dohányzóasztalánál, nem vagyok egy nőcsábász és nagyon kevés lány szokott nekem tetszeni, de minden bátorságomat összeszedtem és kedvesen leszólítottam, nem voltam részeg, egész este egyetlen sört ittam, tehát mindenre emlékszem, a beszélgetés nagyjából így zajlott:


Én: - Szia, látom mindkét barátnőd magadra hagyott, gondoltam.... (itt azonnal félbeszakított)

Lány: - Ne is folytasd, levettem, hogy csöpög a nyálad a társaságból az egyetlen szingli csajra és úgy gondoltad meghúzod ma éjszaka.. tájékoztatlak, nem fog a terved összejönni! (saját magára célzott)

Én: - Dehogyis, én csak....

Lány: - Sokmindent tudok rólad, pl azt hogy hónapok óta gerjedsz rám!

Én: - Őő igen valóban tetszel nekem és eddig nem nagyon volt rá alkalom hogy megismer.... (félbeszakítás)

Lány: Felejtsd el, túl sokat ittál!!

Én: - Mii?? Dehogy ittam, 9 körül végeztem ki egyetlen Gössert..

Lány: - Jó hagyjuk.. itt vagy még??

Én: - Akkor ne haragudj, szia..!


Leszegett orral, félrehúzott szájjal vánszorogtam el onnan, és leültem egy barátomhoz és a párjához, akikkel beszélgetni kezdtem. A lányhoz megérkezett a két barátnője és hangosan vihorászni kezdtek, kicsit bennem volt a gyanú, hogy én voltam a téma, de nem akartam magamat paranoiába kergetni, viszont elcsíptem Tőle egy félmondatot, ami úgy hangzott, hogy a "loser idejött és azt hitte, hogy meg.." Ennyit hallottam, ennyit értettem, tehát a gyanakvásom beigazolódott, rólam beszélt negatív szövegkörnyezetben. Ezután úgy vettem észre, hogy szándékosan kerül, nem tartózkodott velem egy helyiségben sem. Sokszor láttam a kezében tömény piás üveget is.. Igazából nem tom mi baja volt velem, mert többször is szemeztünk, és mint azt írtam is, észrevettem rajta, hogy zavarba hoztam a pillantásokkal, meg nem vagyok se büdös, se csöves, se öreg, ő 20 éves, én 22 vagyok.


Eltelt egy nap és nagyjából felfogtam hogy esélyem sem lenne nála, mert nagyon szép lány, és ahol tanul főiskolán, ott kitűnő hallgatója az évfolyamnak, és hát szóval én pedig egy loser vagyok számára.


ÁMDE! Este 9 órakor RÁM ÍR FB-on (nem ismerősöm), hogy: szia! ne haragudj a tegnap estiért, rossz napom volt, remélem nem bántottalak meg ..... szeretném ha írnál majd, jó legyél!


Örültem is a lelkem mélyén, de egyben kesergek a tegnapiak miatt ahogy viselkedett velem. Az hogy valakinek rossz napja van az összefér azzal, hogy olyat mond parasztba - egy olyan pasinak akiről tudja, hogy eleped érte -, hogy "na tudom h meg akarsz dugni, de egy kis vesztes vagy úgyhogy koccanj szépen" meg a barátnőinek lejárat tőlem alig két méter távolságra?? Nem tudom mire vélni ezt az egészet, még nem írtam rá, pedig olyan szívesen válaszolnék neki, de egyszerűen tegnapi annak ellenére, hogy fiúból vagyok, szégyen ide, szégyen oda, de beletaposott kicsit a lelkivilágomba. Később mit várhatok el tőle, ha úgy vág gusztustalan dolgokat a képembe, hogy még együtt se voltunk soha és nem is ismertük egymást?


2014. jan. 2. 01:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
jesus.. tömöríts.. semmit, felejtsd el
2014. jan. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe, ez egy p*csa
2014. jan. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ott b*sztad el hogy bocsánatot kértél és félrementél nagyon megalázkodó voltál.

Nem.De az elején is.

Oda kellett volna neki vágni hogy te komolyan akartad megismerni de ha ilyen hisztis pcsa akkor nem óhajtod és strammul elmenni.Ettől magábaszállt volna.


Ez meg semmit nem jelent..ha részegen így reagált akkor semmit ne várj.

2014. jan. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
elég nagy paraszt volt, de ha magától írt, sztem egy esélyt adhatnál neki.. de amint egy kis flegmázást látsz, normális keretek közt mondd meg neki, hogy te nem ilyen lányt keresel...
2014. jan. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ami tény engem egy hasonló csaj "rossz napom duma" eléggé tönkretett ha nála ez rendszeres hogy "rossz napom van és akkor megbántok mindenkit minden előzmény nélkül" akkor menekülj!
2014. jan. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Szerintem a rossz nap nem mentség arra hogy viselkedett veled. De ha van közös ismerösötök kipuhatolhatod hogy tényleg ilyen bunko mindig vagy csak egyszer fordulhatott elö
2014. jan. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Öreg le kellett volna ordítani a fejét amikor hallottad, hogy rajtad nevetgélnek, ott nyomban utána pedig elmenni hagyni zokogni a rémülettől a h*lye p*csát és elfelejteni.
2014. jan. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"Akkor ne haragudj, szia..!"

Komolyan ezt mondtad ezután a hangnem után? Hihetetlen... Persze megértem, hogy mennyire benned volt a para, na de azért mégis. :O

2014. jan. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Alapból én is úgy gondolom, hogy ha ilyet csinál valaki, akkor az elásta magát nálam... viszont ha jobban belegondolok, amikor nagyon rossz napom van, és összejönnek a dolgok, akkor én is oda tudok mondani elég kemény és valótlan dolgokat a szeretteimnek is.

Jó pont, hogy azért rád írt... szerintem adhatsz a dolognak egy esélyt, de ahogy a többiek is írták, figyelj ezekre, és ha látod, hogy a természete ilyen és rendszeres, akkor hagyd.

2014. jan. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

ez a csaaaaj jól ellehet szállva magától.. ha hozzám odajön valaki és normálisan beszélgetni kezd velem az a minimum h normális leszek vele én is..

ez meg h meg bánta.. jajaja jó kamu.. ha valakire haragszom és bunkó leszek vele de megbánom én is ezt teszem majd xD

és még meg is aláz.. nagyon szép..... tudja magáról biztosan h szép :S

Sajnálom :/

2014. jan. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!