Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy ujra egyut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Revan kérdése:

Mit tegyek hogy ujra egyut legyunk?

Figyelt kérdés
Sok ideig jartunk nagy volt a szerelem,de egy napon veletlenul kidobtam,elkezdet beszleni masal,a tag megvigasztalta,es 1 kicsit beleszeretet,es utana arra kertem h doncson koztem es kozte,o 2 szer is engem vaklasztot,es utana megis aszt monta hogy nem meg kell gondolkozon meg,en vartam,talakoztunk,jol erezte kozbe magat,fizetet mindent,egyik este felhiv h orokre felejcsem el,merges ,ideges volt,es hogy soha nem lesz kzotunk semmi,ra par orara es masnap reggel is beszelgetunk,mit tegyek?

2014. jan. 3. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég...előbb fejezd be a 8 általánost, de ne úgy, hogy 4× az első, 4× a második osztályt.
2014. jan. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
"de egy napon veletlenul kidobtam"?????????
2014. jan. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
véletlenül? azt hogy? :D
2014. jan. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
helyesírásod ha egyáltalán van neked olyanod.....pusztítóan alpári
2014. jan. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, inkább a magyar helyesírás szabályaival kellene ismerkedned.


#3 a helyesírását és a fogalmazását elnézve akár még úgy is lehetett.

2014. jan. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat hogy ugy dobtam ki veletlenul hogy ittas allapotba voltam,es ideges,es o meg ratat egy lapatal,es kimontam a vegszot ebben az allapotba
2014. jan. 3. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!