Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszelgetek egy sracal s 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Enenene kérdése:

Beszelgetek egy sracal s 4 eve vele akarok jarni. Rákérdeztem hogy mert nem lahatunk egyut es azt monta hogy meg nem jot el az ideje. Sokszor tortent komojabb dolog koztunk de megsem vagyunk egyut. Egyut lehetunk mi?

Figyelt kérdés
Van esely ra hogy egyut legyunk valamikor is???
2013. máj. 23. 06:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nincs.
2013. máj. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

4éve vele akarsz járni? csak akarsz? akkor, ha nem vagytok együtt akkor, hogy akarsz vele össze költözni.



plus: vagy kamu a kérdés? mert a helyesírás mondjuk úgy: nem valami jó!

2013. máj. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem költözésröl van szo csak vele akarok lenni me szeretem. És amikor együt vagyunk ö sem ellenkezik.
2013. máj. 23. 07:02
 4/19 A kérdező kommentje:
Seeegitsetek
2013. máj. 23. 07:05
 5/19 anonim ***** válasza:
Csak szexre vagy jó neki.:D Ember 4 év alatt simán összejöhetettek volna.
2013. máj. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Anyira en sem vagyok huje hogy lefekugyek vele ha nem jotunk ossze . Edig az volt a gond hogy a legjobb baratnom is szerelmes volt bele most pedig semi akadaly. De meg se mit tegyek?
2013. máj. 23. 07:08
 7/19 anonim ***** válasza:
Állítsd válasz út elé. Vagy összejöttök vagy akkor felejtsétek el egymást. Így semmi értelem csak a te idődet pazarolja. Simán kereshetnél te is mást.
2013. máj. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Sokszor beszeltem vele erol de semire se jutok es nyagatni sem akarom me ak megharagszik es elvesziteni sem akarom
2013. máj. 23. 07:11
 9/19 A kérdező kommentje:
Hat szerintem neki konyen mene de en nem tok ilyent kerni h felejtsuk el egymast ez nekem nem megy.
2013. máj. 23. 07:12
 10/19 A kérdező kommentje:
Ahoz nagyon szeretem h ijent kerjek tole. Inkab elturnem ezt minthogy felejtsuk el egymast.
2013. máj. 23. 07:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!