Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok, Pasik:Mi a véleményete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, Pasik:Mi a véleményetek a tudathasadásos egyénekről?

Figyelt kérdés

A helyzet éppenséggel az, hogy beleszerettem egy srácba, s kiderült, tudathasadása van, emiatt hogy is mondhatjuk.. khm.. kicsit zavaró tudd lenni néha.. pl kellemes ünnepeket helyett olyan kioktatást kaptam tőle hogy na.. aztán visszaírja hogy bocsánat, erről beszéltem skizofréniában szenvedek, s mintha ezt a levelet nem is én írtam volna..

Az a helyzet, hogy sokan tapasztalatból azt mondták, szakítsam meg vele a kapcsolatot, s fogjam fel mint egy rossz álmot.. felejtsem el mert veszélyes..

Egyik barátomnak volt ilyennel dolga, nem tartott a románc pár hétnél tovább mert ezek az ún. hirtelen hangulatváltozásai mindent tönkretettek.

Az a helyzet, hogy annyira beleszerettem, mert nagyon ott van.. csak az a baj, hogy most mindenki azt mondja hogy nem való ez nekem..

Igaz, én meg azt mondom, ez a srác nem lehet rosszabb apukámnál mert na, az édesapám személyisége is olyan hogy bármikor képes eljátszani a totál elmebeteget.. erről ennyit. Igazából, csak és kizárólag azért kérdezem, hogy több tudattal élő, csajoknál vagy pasiknál mi a tapasztalatotok, mert na... nem lenne helyén való ha később pokol lenne az életem miatta. írta a srác, hogy jól gondoljam meg mert veszélyes szokott lenni néha.. de ha azt nézem hogy ultra magas, jóképű stb.. akkor csöndben vagyok, meg nála romantikusabb srácot nem ismerek..

félek is meg nem is, ez a helyzet..



2014. jan. 3. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Számit egyáltalán amit Mi mondunk, ha az ismerőseidre sem hallgatsz? Tudod mit? Próbáld ki. Engedj a csábitásnak. Neked pofáraesés kell, nem jótanács. Ha majd a saját bőrödön tapasztalod, meglátod, mit miért.
2014. jan. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

és minket szerinted érdekel hogy az apád milyen? te is amúgy csak egy felszines csaj vagy, azért együtt maradnál egy sráccal, mert jóképű magas, és romantikus? ha nem lenne jóképű szerintem már szakitottál volna vele

hallgass a barátaidra, a skizofrénia nem játék, elég komoly dolgokat jelent

ui.: nem ártana komolyabban utánanézni ezeknek a dolgoknak, nagyon úgy tűnt, mintha nem is tudnád ezeket a fogalmakat

2014. jan. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hanyagolos lenne reszemrol.

Engem egy maniakus depresszios nezett ki anno maganak.

Eleg volt megtudnom, hogy mit csinal egy onkivuleti allapotaban amikor rohama van... tuti, hogy ilyennel nem jarnek: on- es kozveszelyes.

Meg rovidtavon se (mondjuk nem is keresek rovidtavon senkit), hosszutavon meg teljesen kizart, ilyennek nem szulnek gyereket... egyszer bekattan aztan hagyjan velem mit csinal, de a gyereket jobban feltenem.


Ha fejben valami nem okes az nalam kizaro ok. Ez nem olyan betegseg, mint a cukorbetgseg vagy asztma...

2014. jan. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elolvastam a veget is az irasodnak. Na pont az ilyenekt szoktak agyonvagni, es az ilyeneket nem is sajnalam... buta kis liba vagy: "de ha azt nezem hogy ultra magas es jokepu stb. akkor csonben vagyok"

akkor majd csonben legyel akkor is ha jol agyonver - mint ahogy mondta is VESZELYES...pluszba ultra magas...


Az ilyen nok szoktak sirni a teveben 3 ev veres utan, hogy milyen nyomoruk volt... csak egyet kerdeznek az ilyentol? Mi a budos pitsanak maradt ennyi idon keresztul egyutt a jo uraval? Mert egyszer odasuhint en mar akkor is lelepnek, de hogy valaki evek verese utan is otthon rohadjon... na erre mondom azt aki hulye haljon meg. Ugyse art egy kis termeszetes szelekcio...

2014. jan. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

A barátodról nincs véleményem, rólad annál több.


De osztom 1-es véleményét. Próbáld ki. A godnok nem most vannak nagy szerelemben... ha az utcán végig rugdos te azt is mosolyogva tűrnéd, és még te magyaráznád ki, hogy ezt teszi boldoggá... a kopp akkor lesz, amikor elfáradsz. Az apád nem egyenlő a pasiddal. Aki testi lelki bizalmasod. A gond az, hogy erre az ember a fakanalat nem lehet bízni, mert nem tudod, hogy mit fog vele a következő pillanatban művelni. És még fiatal voltál könnyen alkalmazkodtál a családod dilijéhez, de minél idősebb leszel annál nagyobb teher lesz neked, még egy normális sráctól is, ha nem egy húron pendültök. Az élet harc, és még a magán életed is azzá teszed?


Te tudod!

2014. jan. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!