Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem úgy, hogy nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy nem is torodik velem?

Figyelt kérdés

1 hete a barátom, még nem voltunk egyutt addig torodott velem. minden nap irt sms-t vagy felhivott. megbeszéltuk, hogy eljon szilveszter napján, reggel keltem fel és egy ilyne sms fogadott: szia nyuszi, beteg vagyok nem hiszem, hogy megyek ma. Jó ebbe belenyugodtam, ha beteg akkor inkább fekudjon otthon. éjfél után hiv, hogy boldog uj évet. nagy hangzavar volt korulotte, megkérdeztem hol is van erre a válasza faluban vagyok kint. Mondom rá oké....

Ma ugy terveztuk, hogy elmegyunk korizni a barátokkal, bemutatjuk egymást a barátoknak. erre o annyit mondott, még reggel felhivlak, lehet nem lesz kedvem menni.Hát még nem hivott.. Tegnap irtam neki smst: Mi van veled? Ugye nincs semmi baj? Nem vagy egész nap netem.. erre visszairja ki vagy?

utána rámirt fb-n, hogy szeretlek, ez után osszevesztunk. Kérdek tole valamit és csak ezt irja vissza :* .


Most ti mit csinálnátok a helyemben?

16L 16F



2014. jan. 3. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szakítanék vele!Éretlen kis p.öcs.
2014. jan. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mivel átbassza valószínűleg a fejed :// lehet dobni kéne
2014. jan. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, komolytalan hozzád képest. Előbb-utóbb úgyis baj lesz, és jobban jársz, minél előbb megszabadulsz tőle. Kevesebb fájdalommal jár, ha előbb teszed. Azt is megkockáztatom, hogy esetleg mással is együtt van veled párhuzamosan, van pár jel, ami erre utal. Ha nagyon érdfekel, nyomozd ki, de talán jobb, ha simán otthagyod. Van sok rendes pasi, keress olyat, aki többre értékel téged!
2014. jan. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én leülnék és megbeszélném vele, hogy most akkor mi ez? Elmagyaráznám neki, hogy egy kapcsolat bizony kötelezettségekkel jár, s ha ezeket nem tudja teljesíteni, akkor semmi értelme.
2014. jan. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"1 hete a barátom, még nem voltunk egyutt addig torodott velem."

Úgy érted, AMÍG nem voltatok együtt, addig törődött veled? Mert akkor egyszerű a képlet. Alaposan átvert.

2014. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!