Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tullihegem? Terhes vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tullihegem? Terhes vagyok, ilyenkor az ember erzekenyebb, azert kerdezem. Ugy erzem, parom nem szeret igazan, nem torodik velem es tiltakozik a baba ellen-tudat alatt

Figyelt kérdés
kb.1 honapja elkezdte sportositani a kocsijat+nagyon hangos zenet rakatott bele,anyagilag nem tehetjuk meg...tovabbra is sokat jar haverozni,de csak rovid idore es delutan.Akarmilyen pici baja van,rohan az orvoshoz-ami nem baj,de nekem meg ha komoly bajom van sem kuld.nem azt varom,hogy anyaskodjon,de azert jolesne,ha kuldene.pl.az automon a tukor mar honapok ota oldalt nem allithato,nem mondana,hogy csinaltasd meg.tudom,nekem kene,de azert en biztos szolnek,MERT ERDEKEL.felfujom?
2011. szept. 29. 16:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
Én úgy látom, hogy igen, ha csak ennyi a baj.
2011. szept. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Kicsit szerintem igen. Gondolom ő sem várja el, hogy minden alkalommal elküldd orvoshoz, mikor valami baja van. Ennyire legyetek önállóak, felnőtt emberek vagytok :)
2011. szept. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
miert most csinaltat a kocsijan ilyeneket?mert tudat alatt tiltakozik az apasag ellen,szerintem,azert.ha valaki torodik,akkor nem kene torodnie,ram szolni,hogy menj am orvoshoz stb.doki,tukor,csak peldak,de mindig ilyen,ezer ilyet tudnek meg irni.en magambol indulok ki,es ez fura,nemtorodom hozza allas szerintem
2011. szept. 29. 17:16
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

OFF:

Elsőször nekem kérdésem volna: Biztos jól meggondoltad,hogy gyermeket akarsz szülni ennek az embernek?

igaz most már mindegy,de ilyenkor az ember 100x gondolja át előtte.


ON:

Ahogy előttem is írták,kicsit felfújod.Én jómagam két gyermeket szültem.Ha nekem gondom vagy problémám volt,felkerekedtem és elintéztem,8 hónapos kismamaként is,

40°C melegben,minden szó nélkül.

Ha most már ennyit problémázol,mi lesz ha megszületik a baba,várni fogsz a férjedre hogy vigye el orvoshoz,ha a gyereknek magas láza lesz?

Állj a sarkadra,már most hogy később ez már ne okozzon problémát.

2011. szept. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

"miert most csinaltat a kocsijan ilyeneket?mert tudat alatt tiltakozik az apasag ellen,szerintem,azert"


Júúúj... szerintem is túlliheged!!! Ne viccelj, attól, mert belerakat pár dolgot a kocsijába, még nem kell kombinálnod, h tuti azért csinálja, mert tudat alatt nem akarja a babát, vagy az apaságot! ne légy már ennyire buta!! :)

2011. szept. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem ertitek,mindig ilyen volt,mar 2 eve ilyen,nem varom el,hogy barmit is helyettem megcsinaljon,csak szeretnem,ha kifejezne szoban,hogy aggodik...nok vagytok?ti nem vagytok ilyenre?
2011. szept. 29. 17:25
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

Kedves kérdező, én megértelek, mert én is babát várok, és hasonlóan éreztem a párommal kapcsolatban.

Igenis jól esne ha aggódna, ha megmasszírozna, ha nem várná el hogy este dög fáradtan még én készítsem elő a vacsit. elég nehéz időszakon vagyunk túl

azután egyszercsak megváltozott mostanság, meg is masszírozott, kedves aranyos, készül ő is a babavárásra... És érdekes módon nekem most már nincs igényem az aggódására, mert nem olyan típus. Szóval ha biztonságban érzi magát az ember nem is várja el a masszírt, stb.

A te eseted: szerintem kicsit légy türelemmel, még nem fogják fel, mi is a helyzet, de ha megszületik a baba, elolvad majd tőle.

2011. szept. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha eddig is ilyen volt, akkor most mit csodálkozol? Amúgy ha anya leszel, nem ártana önállóbbnak lenned. Biztos úgy van vele, hogy mivel te is felnőtt vagy, tudod, mi a jó neked. Tudod, mikor kell orvoshoz menni, és tudod, hogy a rossz tükör balesetveszélyes. Ne kezdj el kombinálni, inkább beszélj vele. Beleéled magad valamibe, ami nincs is.
2011. szept. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem ertem azokat,akik nem vagynak arra,ha beteg es mondja nekik a parjuk,hogy menj dokihoz.nem vagyok gyagya,tudom,hogy mikor hova kell mennem,es nagyon is onallo vagyok,en a figyelmes szavakrol beszelek.mar ertem mert olyan sok taplo ferfi van-MERT A NOK ELNEZIK NEKIK....:(
2011. szept. 29. 19:12
 10/15 anonim ***** válasza:

Jaj...mert ha TE vagy beteg, akkor NEKED kell tudnod, hogy ez most olyan-e, amivel orovoshoz kell menni vagy sem...

Az autódat pedig TE használod, ha NEKED megfelel úgy, hogy nem jó a tükör, akkor a férjed mit könyörögjön, hogy csináltasd meg (nem is értem, ha használod és zavar, akkor miért kellene másnak felhívnia rá a figyelmed, hogy te csináltasd már meg...mindegy)

És lehet, hogy azért rohan a szerencsétlen minden apró bajával orovoshoz, mert fél, hogy NEKED és a BABÁnak baja lesz...

Mégis hány éves vagy?

2011. szept. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!