Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy 23-24 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 23-24 éves fiúnak már komolynak kellene lennie vagy még a kiélés időszakát élheti? Tudom, hogy ez egyéntől függ, hiszen nem vagyunk egyformák. Bővebben lent

Figyelt kérdés
itt arra gondolok hogy pl van egy 23 éves srác, aki sokáig komolytalan, csajozós volt, és jön egy lány aki miatt állítólag komollyá válik, úgy tűnik szerelmes, odaadó, csak a lány kegyeiben jár, közös jövőt tervez vele, családalapítást. Aztán egyszer megszűnik részéről az a figyelmesség, törődés, és kiderül hogy nincs már az a szenvedély a lány iránt. A lányban van a hiba h esetleg nem tett meg mindent? Megunta a srác a lányt? vagy újra kalandozni akar a srác? vagy már nem szereti?

2014. jan. 3. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Megunta, ezért nem szereti.
2014. jan. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hiszel a mesékben? nem változik az ilyen. keress normális srácot.
2014. jan. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 tevetke ***** válasza:

Na mi pont így mentünk szét nyár elején az akkori barátommal. 4-5 hónapig hű de szép, hű de jó, aztán hirtelen beszart, hogy hát ő neki talán mégsem kell ilyen komoly kapcsolat ez még nem neki való. Húzta- vonta a dolgot, mert eleinte csak szart a fejemre, ez tartott 1-2 hónapig, aztán végre nagy kegyesen elmondta mi a baja. Mondjuk ő még csak 22 volt.

Na mindegy, ez csak egy tapasztalat... van ilyen.

2014. jan. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló. Privátban rámírnál?
2014. jan. 3. 17:33
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is pontosan úgy jártam mint a 4-es. Csak nálunk két hónap után hunyt ki a "nagy szerelem". Mindent úgy kellett kihúzni belőle, semmit nem mondott el hímezett hámozott mindig volt új kifogása szóval sokáig ködös volt de tudtam, hogy nem szeret már ezért is szakitottam vele meg mert közben észrevettem, hogy másokkal randizgat. Kidobtam. Aznap lett neki más. Meg előttem is volt kb 6 barátnője 23 éves korára. Szerintem ő tipikusan az akiről a kérdésben szó van. Fél évnél tartósabb kapcsolata nem volt de nem is akart, a család szótól kirázta a hideg. Csajozós kalandor.


Naiv aki elhiszi, hogy majd miatta megváltozik. Nem. Nem fog. Esetleg évtizedek múlva. Ha előtted csajozós volt akkor veled sőt még utánad is az lesz.

Minden lánnyal így indul, hogy na most akkor igazán szerelmes és meg fog komolyodni. De nem... ez ideiglenes. Előbb utóbb minden elmúlik és beköszönt a megszokás, jön az új iránti vágy vagy kiábrándul belőled és azért lesz vége.

2014. jan. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj uccsó, ez így hülyeség. Mindenki megállapodik egyszer, és hogy kinél, ez nem kor-, hanem személyfüggő. Tudom, hogy akit elhagytak, haragszik, de a párválasztás (jó esetben) erről szól: tanulni, tapasztalni, megbukni, csalódni, újra kezdeni, belehalni... Ha megtalálja az igazit, mintaférj és mintaapa lehet belőle.
2014. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem aki alapvetően nem olyan beállítottságú, szóval olyan ember akit te leírtál, csajozós...akkor csak sok év múlva változhat meg maximum, ha egyáltalán megváltozik.


Az én férjem pl 22 éves volt mikor összeházasodtunk (én 25), de ő alapból nem volt csajozós típus. Nem hajkurászta a nőket mindig, nem váltogatta havonta a csajait. Ő nem volt ilyen.


Ezért is állapodott meg korán.


De aki nem ilyen, az nem fog szerintem 23-4-5-6 éves korában megállapodni, max 30 körül. Jobb esetben.


27/N

2014. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2014. jan. 3. 22:03
 9/10 anonim ***** válasza:
6-os szerintem pedig az ilyen típusbol nemigen lesz soha mintaapa mert egyszerűen a személyisége része örök késztetés változni változhat érik az idő múltával de ha ez mélyen benne van és ilyen akkor nem hagyja abba hiába találja meg azt a nőt akit keresett ha nem azért csinálta hanem egyéb késztetés akkor a megállapodás is csak annyi hogy a felesége mellett ugyanúgy folytatja a kalandozást. Sok ilyet láttam. De persze van olyan is aki elhagyja mert kiég belefárad demindenki azt hiszi hogy majd ő lesz aki megállítja.
2014. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, teljesen igazad van... naiv voltam.
2014. jan. 4. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!