Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy később rádöbben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy később rádöbben és szakít?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Boldog párkapcsolatban élek 3 éve, Semmi komoly gond nem volt, apróbb veszekedések, nézeteltérések, pár órás durcázások voltak csak, ami szerintem minden kapcsolatban van, és normális. A kérdésem az, hogy mostanában egyre több olyat hallok, hogy valaki 30-40 évesen jön rá, hogy még nem élt, és lép. A párom nem igazán élte ki magát, együtt jártunk szórakozni, randizni, mozizni, stb. mindenhova. Mielőtt bárki megszólna, nem tiltottam meg neki, és voltak olyanok hogy a barátnőivel/barátaival is elment, de ritkán fordult elő, mert nem igazán volt rá lehetősége. Azt mondta neki teljesen jó így, Ő boldog, Ő csak velem szeret szórakozni járni, stb. Viszont attól félek, hogy ez a későbbiekben visszaüt, és esetleg 30-40 évesen rájön, hogy ő mégis csak élni akar, sajnálja, de megy.

Jogos a félelmem? Lenne esetleg tanácsotok, mit tegyek?

22/F 21/L



2013. okt. 11. 09:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett betöltenem a 30-at és rájöttem! De ez van! Elég gáz így de majd alakulnak a dolgok!
2013. okt. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
De aranyos vagy! Azt hiszed, hogy még akkor is együtt lesztek? Cuki :-))
2013. okt. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne, hogy még akkor is együtt lesznek?

Egy csomó példa van rá, hogy pl már tini koruk óta tartó szerelemmel vannak egymás iránt,és boldogok.

Nem mindenkinek van szüksége arra, hogy 'kiélje magát' szerintem ez a dolog is már egy ilyen elterjedt 'menőzés' lett.

Nem kell tegyél semmit, legyetek együtt, amíg csak jól érzitek magatokat. Ha tesztek a kapcsolatért és mindig ápoljátok, egyikőtöknek sem lesz szüksége másra.

Én kitartást kívánok nektek és boldogságot!:)

2013. okt. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Igazabol en ezt ugy latom mint egy kifogast.

Ha 30-40 evesen ugy erzi "nem elte ki magat" az nem azt jelenti igazabol, csak siman egy erv amit rahuz az egeszre.


Meg miert is kene magadat kielni? Ez kotelezo vagy mi?

Le kell fekudni minden jott-menttel?

En kibuliztam magam tinikent - szex nem volt sok. 5 ferfi egesz eletemben es volt akire azt az egyet is sajnalom...

Bulizni meg anelkul is tud hogy szakitanatok.

Szexelni ha meg massal akar - na az az alapindok - nem a hulye kieles. Ez egy gagyi szoveg amit anno valaki kitalalt es azota hajtogatja a sok hulye.


Miert akarnek "kiprobalni" mast ha az akivel vagyok teljesen kielegit?


A fentin gondolkodjatok el...

22/N

2013. okt. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kedves #2-es nem értem, miért kell mindenhez negatívan hozzáállni, főleg úgy, hogy nem is ismersz minket. Csak attól, mert neked nem sikerül rendes párt találni, másnak összejöhet : )
2013. okt. 11. 10:06
 6/15 anonim ***** válasza:
a 2.-nek igaza van, hülye kifogás az, hogy "nem élte ki magát" valaki. Inkább arról van szó, hogy 10-20 év alatt elmúlik a szerelem és másfelé kancsintgat az illető. De ez egyáltalán nem törvényszerű, sokan egész életükben együtt vanank, csak róluk nem hallunk annyit, mert náluk nincsenek párkapcsolati sztorik.
2013. okt. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*mármint nem a 2.-nak, hanem a 3.-nak van igaza.
2013. okt. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
minden bent van a pakliban ... az is, hogy mindig te kellesz neki, meg az is, hogy "megbolondul" érettebb korára ... ezt előre nem tudhatod, de jobb is, ha most még nem ezen agyalsz
2013. okt. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nézd, vagy így alakul, vagy úgy. A jövőt nem látjuk előre. Annyit tehettek, hogy szeretitek egymást, amíg lehet. Ez lehet, hogy 70-80 éven át fog még tartani, lehet, hogy csak 2-3 évig. Felesleges most ezen törnöd a fejed.
2013. okt. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Figyelj, minden lehetséges, de szerintem állj pozitívan a dologhoz.


Van olyan barátnőm, aki 15 éves kora óta együtt van a barátjával. Együtt járnak (még most, gyerek mellett is) szórakozni, stb. és semmi gond nincs náluk.


Én pl. mindig is szerettem szórakozni, tinikoromban kiéltem magam rendesen (volt olyan nyaram, hogy egyszer sem értem haza hajnali 5 előtt), viszont a szüzességem azzal az emberrel vesztettem el, akivel a mai napig együtt vagyok, és szeretem. Nekem kellett a megállapodás előtt, hogy kibulizzam magam, senki miatt ne érezzem "lekötve" magam, de ez én vagyok. Azért is írtam le a barátnőm példáját, hogy lásd, mások vagyunk.


Szerintem nincs erre általános recept. Ha jól megvagytok, nem lehet baj.:) Talán majd ráébred a barátnőd, hogy bulizna, de az veled/melletted is lehetséges. Ha pedig a kapcsolatotok boldog, kiegyensúlyozott, más pasira nem lesz szüksége. Csak nyugi!:)

2013. okt. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!