Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gyűlöletből szerelem? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlöletből szerelem? Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, 18 éves. Min. 5 éve ismerjük egymást, és hát nem vagyunk a legjobb kapcsolatban. Állandóan beszólogatunk egymásnak, akárhányszor elmegy mellettem mondd nekem valamit pl. boldogtalan és még durvábbak én meg folytatom pl. köcsög, szerencsétlen, stb. Szóval így megy ez már kb 3 éve, mióta néha egyre többször kerülünk 1más társaságába. Házszentelni járunk, ma nálunk voltak, és délután utánuk mentem megnézni, hogy állnak. Elég érdekes volt a társaságában, rájöttem, hogy aranyos és rendes. Elkezdett cigizni (ritkán én is szoktam) kértem tőle egy slukkot és a végét nekem adta. Aztán szórakozott, meg tegnap találkoztam egy haverommal, ott volt ő is, és amikor a pasi elment, utánaszólt, hogy gyere, mert (nevem) ad egy csókot. Én meg égtem. És azt hiszem nagyon megkedvelte, és érzem azt a tipikus pillangó-effektust, ha rágondolok és és rájöttem, hogy szép a szeme, a mosolya, és, hogy igazából nagyon tetszik. Régen fb-n ismerősök voltunk, de kb 1 éve letörölt, és azóta sem akar visszajelölni. Nem tudom, miért csinálja ezt, és nem tudom, hogy mit tegyek. Elméletileg barátnője van (kb 1 hónapja), de nem nagyon tudják ki az, mert nem köti mindenkinek az orrára. Nem akarom megmondani neki, hogy mit érzek, mert kiröhögne, vagy nem tudom. Szerintem csak szórakozik, legalábbis 2-3 beszólogatós év után másra gondolni sem tudok. Kedvence a zselés szaloncukor és ma kapott tőlem egy csomót és talált benne egy epreset és eész nap mondogatta, hogy megszívattam az epres szaloncukorral. Délután megint vittem neki 3at, abban is volt 1 epres(tényleg nem tudtam), aztán arra is mondogatott párat, persze hülyeségből mondta. :D A lényeg, hogy olyan aranyos meg rendes és én nem tudom mit tegyek.Csak szórakozik, vagy én reagálom túl? De még soha nem nézett rám ilyen szépen. És akkor miért szólt a haverom után? Hogyan közeledjek felé, vagy honnan tudhatom meg, hogy akar-e valamit? (haverok kizárva) Kérlek segítsetek! 16/L

2014. jan. 3. 19:44
 1/3 Niki Orosz válasza:
Szerintem tetszel neki,hát pl: valami erös parfümmel fujd be magad hogy érezze.és a reakcióját figyeld meg, sztem ilyeneket:D
2014. jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
magyarul ha senki sem ismeri a barátnőjét, az olyan, mintha nem is lenne?
2014. jan. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
most már tuti van barátnője. sőt. kiderült, hogy még ismerem is. és nem azért mondom, mert féltékeny vagyok(persze az is benne van), kb 13 éves kora óta ismerem, az a tipikus nyafogós kisrbnc. És én soha nem leszek olyan, szóval, ha ez kell neki, akkor nekem semmi esélyem :/
2014. jan. 16. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!