Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mely könyvekben történik meg,...

Mely könyvekben történik meg, hogy az ellenséges szereplők érzelme megvátozik egymás iránt és gyűlöletből szerelem lesz?

Figyelt kérdés
A műfaja lehetőleg ifjúsági irodalom legyen 14 éves korig ill. 14 felett, de bármilyen más műfaj is lehet.És az író nevével feltüntetve.
2009. febr. 3. 23:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Jane Austen: Büszkeség és balítélet
2009. febr. 3. 23:38
 2/9 A kérdező kommentje:
ugye jól tudom, hogy ilyen témájú?
2009. febr. 3. 23:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, epp a Buszkeseg es baliteletet akartam irni, amint meglattam a kerdest. :)
2009. febr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

9:32-es köszi a megerősítést.

tudnál még mondani ilyen témájú könyve(ke)t?

2009. febr. 4. 12:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a Stephenie Meyer:Twilight-Alkonyat hasonlóan kezdódik, amikor még Edward kerüli Bellát (bár már akkor is volt köztük valami:))! Mindegy :D El kell olvasnod, mert ez a legjobb ifjúsági könyv!
2009. febr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
William Shakespeare: Sok hűhó semmiért
2009. febr. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
George Orwell - 1984. Benne van a világ 100 legnagyobb irdalmi műi közt. Winston Smith, a főszereplő gyűlöli a lányt, egyszer elmereng a gyilkosságon is, míg végül beleszeret. Ha szerelmi regényt vársz, akkor ne olvasd el, ez a könyv a diktatúráról szól.
2009. szept. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az Üvöltő szelekben (Emily Bronte) is van ilyen, de az ennél kicsit összetettebb. Szerinte nagyon jó könyv, olvasd el, megéri.
2010. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nora Roberts: Bor,boldogság,Bretagne
2010. jún. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!